Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.

VEENQ

Kary większe niż od Asfurixa... Sugestia dotycząca minut w pace.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! 

Moją sugestią jest zmniejszenie ilości minut za punkty karne...

Jak już wiecie, bądź nie, to za każdy punkt karny dostajemy 1 minute w więzieniu. Każdy mandat to zawsze (w moim przypadku) od 2-4 punktów. Jak przejedziemy sobie całe SA, to bez problemu zgarniemy jakieś 30-60 punktów. Kolega który jeszcze nie siedział w więzieniu od wprowadzenia tego systemu, musi siedzieć 500 minut xDD (-100 za pościg) Proponuje zmniejszenie tych kar, ponieważ nie jest to realne życie, a siedzenie 7 godzin w pomieszczeniu metr na metr jest śmieszne :/ Tutaj moja propozycja dot. właśnie tego systemu:

1 Punkt- 20 sekund w pace,

2 Punkty- 40 sekund w pace,

4 Punkty- 80 sekund w pace,

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem przeciw, spora część wypadków jest spowodowana nadmierna prędkością. Jeździsz szybko to licz się z konsekwencjami. Sam mam dość dużo punktów, ale liczę się z tym że w końcu zostanę za to słusznie ukarany. Moim zdaniem i tak minuta za 1 pkt. Karny to opcja korzystna dla gracza. Powinni jeszcze wprowadzić obowiązkowe kary pieniężne, a nie że masz cała kasę w bankomacie i nie zabiera ci kasy za mandat. Tyle ode mnie.

SandPower lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Moim zdaniem powinno być tak , dostaje się pkt karne od mandatu wystawionego bezpośrednio przez funkcjonariusza i maxymalna ilość uzyskanych pkt karnych powinna wynosić 24 i jak się dostanie kolejny mandat to traci się prawo jazdy na jakiś czas

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Moim zdaniem powinno być tak , dostaje się pkt karne od mandatu wystawionego bezpośrednio przez funkcjonariusza i maxymalna ilość uzyskanych pkt karnych powinna wynosić 24 i jak się dostanie kolejny mandat to traci się prawo jazdy na jakiś czas

było by to całkowicie bez sensowne....

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.