Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

San Andreas State Prison.


batycki
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nawet jestem za pomysłem, bo sam na scenie roleplay grałem w takim SASP'ie i nie powiem, że grało się źle. Co do całej aplikacji powiem, że nie jest jakaś cudna, ale jest o wiele lepsza od tej ZGP. SASP to jest na proste tłumaczenie więzienie więc myślę, że znajdą się tam jakieś prace społeczne, wypuszczanie więźniów przez klawiszy na spacerniak i przemyty pomiędzy więźniami, ugadywanie się z klawiszami aby coś im załatwili, z głową da się rozkręcić bardzo dobrą rozgrywkę, a po tym ten budynek będzie żył i coś się będzie działo, nie będzie cicho jak się zostaniesz osadzony, wokandy jak by zostały załączone. Jest jeszcze wiele propozycji do tego, ale trzeba mieć do tego dobry pomysł. Jak masz zamiar grać tak, że w budynku będzie cicho i tylko będziesz wsadzał więźniów i nic więcej RP to nie startuj najlepiej z aplikacją

Nie, więźniowie normalnie będą puszczani na spacerniak, będziemy odgrywać z nimi RP typu przewozy na rozprawy, transport znalezionych przy więźniach narkotyków itp. Co do prac, można byłoby wprowadzić prace społeczne jak np. Zbieranie śmieci na ulicach.

 

Prace społeczne jak np. sprzątanie na kuchni, uporządkowywanie śmieci, wynoszenie worków ze śmieciami, pomoc na kuchni - jest bardzo dużo pomysłów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nawet jestem za pomysłem, bo sam na scenie roleplay grałem w takim SASP'ie i nie powiem, że grało się źle. Co do całej aplikacji powiem, że nie jest jakaś cudna, ale jest o wiele lepsza od tej ZGP. SASP to jest na proste tłumaczenie więzienie więc myślę, że znajdą się tam jakieś prace społeczne, wypuszczanie więźniów przez klawiszy na spacerniak i przemyty pomiędzy więźniami, ugadywanie się z klawiszami aby coś im załatwili, z głową da się rozkręcić bardzo dobrą rozgrywkę, a po tym ten budynek będzie żył i coś się będzie działo, nie będzie cicho jak się zostaniesz osadzony, wokandy jak by zostały załączone. Jest jeszcze wiele propozycji do tego, ale trzeba mieć do tego dobry pomysł. Jak masz zamiar grać tak, że w budynku będzie cicho i tylko będziesz wsadzał więźniów i nic więcej RP to nie startuj najlepiej z aplikacją

Nie, więźniowie normalnie będą puszczani na spacerniak, będziemy odgrywać z nimi RP typu przewozy na rozprawy, transport znalezionych przy więźniach narkotyków itp. Co do prac, można byłoby wprowadzić prace społeczne jak np. Zbieranie śmieci na ulicach.

 

Prace społeczne jak np. sprzątanie na kuchni, uporządkowywanie śmieci, wynoszenie worków ze śmieciami, pomoc na kuchni - jest bardzo dużo pomysłów.

 

Dokładnie, lecz wszystko zależy od RCON oraz graczy. Jak to mówią "Pożyjemy, zobaczymy".

ew. musiałbym zgadać się z , żeby utworzyć to jako pododdział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grafika, odpowiedzi na pytania oraz hierarchia wraz z opisami jest moją własnością. Przez osobę wystawiającą temat nie zostałem poinformowany/zapytany o pozwolenie na ich użycie.

 

 

 

AbqRO43.png

YTpDYLb.png

 

 

Dla twojej wiedzy sam ci to wysyłałem, zaraz wstawie SS + będąc na SAMP w SASP pomagałem ci z aplikacją więc nie jesteś jej jedynym właścicielem.

PS: Grafiki nie wykonałeś ty, sam mi pisałeś. Grafika jest przerobionym obrazkiem z internetu przez Snejka.

(Ta wiem, data lecz wysyłałem danielowi, ponieważ sam miał lecz zgubił.)

Vd2hJi4.png 

 

(Sam mi dawałeś)

Sw7Bn3t.png

 

Dodatkowo dogadałem się z danielem, mieliśmy małe nieporozumienie. Jest już git :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aplikacja mi się podoba, pomysł jeszcze bardziej. Myślę, że ty śmiało to ogarniesz. Jak najbardziej nawet jeżeli chodzi o frakcję. Przyda to się.. w więzieniu jest coraz więcej ludzi, mielibyście zajęcie. Lecz brakuje jednego.. ogromnego więzienia. My jako SAPD moglibyśmy wam przywozić więźniów, wy mielibyście mnóstwo roboty z nimi, ale.. nie w takim małym budynku. Musiałoby to być kilkupiętrowe, musiałoby być wszystko odzwierciedlone z prawdziwego życia, inaczej pomysł odpada. Mam nadzieję, że znajdziecie osobę, które temu podoła, pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aplikacja mi się podoba, pomysł jeszcze bardziej. Myślę, że ty śmiało to ogarniesz. Jak najbardziej nawet jeżeli chodzi o frakcję. Przyda to się.. w więzieniu jest coraz więcej ludzi, mielibyście zajęcie. Lecz brakuje jednego.. ogromnego więzienia. My jako SAPD moglibyśmy wam przywozić więźniów, wy mielibyście mnóstwo roboty z nimi, ale.. nie w takim małym budynku. Musiałoby to być kilkupiętrowe, musiałoby być wszystko odzwierciedlone z prawdziwego życia, inaczej pomysł odpada. Mam nadzieję, że znajdziecie osobę, które temu podoła, pozdrawiam :)

Ludzi się znajdzie. Duże więzienie? Można wymappować. Kilka pięter będzie niepotrzebne, w zupełności wystarczą dwa, na jedym cele oraz recepcja a na drugim "pomieszczenia pracownicze" jak np. szatnia, rozpoczynanie służby itp.

Planowałem dodać również spacerniak na świeżym powietrzu, aby było co robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin