Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Dzikuseqq*999


mac2200
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżającego*: mac2200

Nick oskarżonego*: Dzikuseqq*999

Powód skargi*: oszukiwanie? / trolling? 

Opis zdarzenia*: Przyjechaliśmy do szpitala SAMD i grzecznie spytałem się czy można uzupełnić apteczkę w samochodzie. Na to oskarżony dał binda (witam, pracownik samd itp.) i powiedział, żeby iść za nim. Poszliśmy, a on zamknął nas w środku szpitala i odbiegł. Dodam jeszcze, że po całym zajściu oskarżony wsiadł do pojazdu patrolowego i pojechał (oczywiście bez stroju)

Data zdarzenia*: 09.12.2017

Dowód w postaci ss'ów lub logów*:

https://imgur.com/a/8RopW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałeś Skina Lekarza/Ratownika Medycznego? Nie. Jestem w tym momencie zawieszony . Do pojazdu patrolowego wsiadłem i zostałem z niego wyproszony. Na ss Nie Widać że cie zamykam ?? Skarga bez sensu ... Zajmijcie się czymś innym niż pisanie skarg z kolegami. A poza tym od kiedy jedzie się do szpitala uzupełnić apteczkę od tego są Apteki .... Miłego Dnia

 

 

Pozdro Soł Macz Dla  Zarządu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj muszę przyznać iż potwierdzam wersję @Dzikuseqq*999,owszem został on wyproszony z pojazdu patrolowego,ponieważ nie był on w obecnym czasie na służbie oraz nie pełnił stanowiska osoby która pracuje w Strukturze SAMD,więc twoja skarga jest jak najbardziej nie na miejscu.Przeglądając twój profil na forum zobaczyłem iż posiadasz na nim napisane tylko a zarazem wyłącznie same skargi z których wynika że jesteś zwyczajnym "przybłędą" który szuka problemów i wrogów wśród struktur SAPD/SAMD/SAFD/TSA itp. takim postępowaniem nie osiągniesz sukcesu przyczepiając się do innych pracowników,graczy.W twoim przypadku nazwałbym to nękaniem a zarazem utrudnianiem rozgrywki graczom na tym prześwietnym serwerze jakim jest 4Life,więc to jest raczej ostatni dzwonek aby się opamiętać oraz przestać być panem "czepialskim".Życzę Miłej Gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem wtedy na szpitalu więc się wypowiem.Przyjechaliście uzupełnić apteczkę,a nie wydaje mi się że robimy to w szpitalu. Co do ,,Zamknięcia w szpitalu" ja  w tamtym czasie sprawdzałem dyspozytornie więc drzwi mogły być otwarte to że skorzystaliście z okazji i poszliście za dzikusqqiem to nie nasz problem.Siedziałem też w pojeździe patrolowym do którego wsiadł dzikuseqq i zaraz został on wyproszony przez Adrian... więc nie widzę żadnego problemu.Zaparkowałeś na parkingu dla pracowników SAMD,a nie masz takiego prawa więc równie dobrze mógłbym wezwać SARA aby odholowali twój pojazd,lecz darowałem ci to i uznałem to jako nauczkę dla ciebie.

Czy tobie i twojemu koledze sprawia przyjemność pisanie skarg na innych? Nie rozumiem waszego zachowania ani trochę piszecie skargi na wszystkich o byle co.Tyle ode mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin