Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Z ostatniej godziny
 2. Fus1oN

  S4 Lewusek, Prawusek :(

  Trzymaj się powodzonka prawusek
 3. PromeK191

  Prośba o grafikę. [PILNE]

  Taki basic ;DD (Trzy wersje w różnych cieniach)
 4. Oczek03

  Sprzedam Comet 2.2

  Nie widzisz napisanego oferty (Najwieksza ofa 690 ostatnia 680)
 5. .MateuszDafGames.

  Powrót

  Cześć!
 6. Lisner*

  4Music - Rekrutacja do Szkółki Radia.

  Nick w grze: Leaner999 (Nick wyświetlany: Lisner*) PID: 82054 Czy posiadasz komunikator Discord: Posiadam Wiek oraz mutacja: 16 (Po mutacji) Czy zapoznałeś się z głównym regulaminem radia (Klik): Przeczytałem oraz zapoznałem się z owym regulaminem. Opisz krótko swój charakter: Jestem osobą towarzyską, ciekawą świata, lojalnym graczem, komunikatywny względem wszystkich - potrafię się dogadać z każdym, jestem osobą z dużym poczuciem humoru nie przesadzając przy tym, uczciwym oraz życzliwym. W ciągu całego roku odkąd dołączyłem na serwer naprawdę zmieniłem swoje zachowanie z każdym miesiącem. Przejdźmy teraz do tych negatywnych. Od czasu do czasu zdarzy mi się złapać tzw "Lenia" każdy może posiadać takie dni. Łatwowierny - tutaj niestety ufam każdemu którego poznam, nieraz miałem przez to wiele problemów. Dlaczego akurat Ty: Chciałbym wejść na nową ścieżkę w moim życiu, interesowałem się w sumie kiedyś 4music ale niestety po przez moją chorobę oraz powody prywatne musiałem odejść z radia. Zainteresowania odnośnie muzyką mam dosyć duże, nie uwielbiam smętnych nut lub pustych słów w utworach. Posiadam także sprzęt który nie jest warty dwudziestu złotych, a dosyć dużo ponieważ jakość mikrofonu jest jedną z najważniejszych rzeczy w radiu. Słuchałem dużo waszego radia, przychodziłem na każdy wasz event co spotęgowało u mnie pragnienie napisania podania tutaj, myślę że to wszystko jak na początek.
 7. Nikko

  Prośba o grafikę. [PILNE]

 8. Login: mikigamerqSerial: 256F8D6800092BBA2FA564202A4C0F54Powód: OdwalanieNick osoby nakładającej kare: AcoreQData otrzymania kary: 17.10.2018Długość kary: 24hOpis sytuacji: Jeździłem autem no i troche nudno sie robiło i zaczełem sobie skakać banshee po górkach.Coś od siebie: Przepraszam za moje "Odwalanie" Odnośniki do poprzednich apelacji: X
 9. Patrykk.

  Kupie Elegy

  @LOOK
 10. Mateuszig

  Sprzedam |S| Domek na docherty (osiedle)

  Jak nikt nie da więcej to się zastanowie
 11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 12. Imię:SebastianLogin z serwera: sebagamesNick z serwera: sebagamesPID:1458Wiek:14Serial: F17698B9B93A8BE4F4251BBE4A8EA6BIlość przegranych godzin na serwerze: 141 godzWykaz Kar (Prawka, licencje, bany i mute): Czy cierpisz na Dysleksje?:NieCzy zapoznałeś/aś się z regulaminem frakcji?:TakCzy byłeś/aś już w jakiś frakcjach (Jeżeli tak to wymień w jakich)?: SamdCzy posiadasz sprawny mikrofon?:takCzy posiadasz komunikator głosowy Mumble?:takCo chciałbyś/chciałabyś zmienić lub dodać do frakcji?: nie widzę potrzeby, frakcja działa fajnie i sprawnie.Coś o sobie: Mam na imię Sebastian , jestem uczciwym i towarzyskim typem który jest otwarty na pomoc innym. Moje zainteresowania to trial i sztuki walki. Umiem podporządkować się poleceniom przełożonego, jestem szczery. Mam nadzieję że się dostanę i wkrótce będę mógł rozpocząć pracę
 13. Gol352

  Włam na Konto Gol352...

  Witam, szanowna administracjo. Co wy robicie na tym serwerze, bo jakoś oglądając posty na forum, w " POMOCY " to przekierowywane sprawy do RCON odchodzą do tzw. LAMUSA. Odpowiedzi brak. Jeżeli żadna z administracji RCON nie napisze mi tutaj rozwiązania przechodzę na inny serwer, już wolę poczekać do grudnia niż czekać 5 lat na odpowiedź szanownej Administracji RCON. Ja już czekam Praktycznie Miesiąc bez jednego tygodnia a odzewu brak, według mnie to nie jest dobry pomysł by sobie leniuchować na nie korzyść graczy. @Zebra_urlop , @ZbyK.gg , @Bolek. , @DeltaRon , @hoopak , @Lukasz1393 , @Nuk , @SP., @SP3NSER.kierownikZUS'u , @AdiK. , @Purmur , @DreeY , @Wiesi3k. , @BarteckY , @Limitless , @ENOMEK , @Pitu.. , @AKSYZ* ... Jeżeli nikt nie odpowie to tak jak mówiłem odchodzę nie mam czasu czekać na coś co nie będzie zrealizowanie.
 14. H3xO

  Prośba o grafikę. [PILNE]

  Ja stawiam na prostotę.
 15. dennyS.

  Powrót

  Cześć
 16. WoLLoW

  ☆☆☆Rekrutacja do organizacji Thug4Life☆☆☆

  Nick: Mój nick to WoLLoW Login: Mój login to WoLLoW Wiek: Aktualnie mam 17 lat. Ilość LP : Moja ilość LP wynosi 2250. Ilość przegranych godzin na serwerze: Na serwerze przegrałem 260 godzin. Czy zapoznałeś się z regulaminem organizacji i go w pełni akceptujesz?: Tak, zapoznałem się z regulaminem oraz go akceptuję. Jaką formę płatności wybierasz?(Co miesięczna składka wynosząca 4000PLN lub przepisanie pojazdu o wartości minimum 250000PLN): Składkę miesięczną wynoszącą 4000 PLN. Dlaczego wybrałeś tą organizacje, a nie inną?: Ponieważ byłem wcześniej członkiem tej organizacji, więc chciałbym tu wrócić. Grało mi się dobrze, dogadywałem się z innymi członkami, mieliśmy dobry kontakt beż żadnych konfliktów. Coś o sobie: Nazywam się Olaf, aktualnie stąpam po tym pięknym świecie 17 wiosen. Mieszkam w województwie Kujawsko-Pomorskim niedaleko miasta Toruń. Uczęszczam do drugiej klasy szkoły branżowej - innymi słowy "zawodówka" i uczę się jako stolarz. Interesuję się głównie e-sportem oraz stolarstwem. Czy posiadasz program Discord oraz Mumble?: Posiadam oba komunikatory.
 17. _Klocek_

  fcr na lamach

  Proszę o wypisanie właścicieli fcr na lampach i ewentualnie kolor lamp
 18. ENOMEK

  Prośba o grafikę. [PILNE]

  jak bedzie dobrze zaplacone to pozwole na uzycie tego
 19. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 20. Pingwinooo

  Powrót

  Siemka
 21. Pingwinooo

  Nadszedł czas jak i na mnie

  Narka
 1. Pokaż więcej elementów aktywności

×

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności