Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

z motoryzacji :)


Kweicu*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

12 hours ago, JeriD said:

Z tego co na necie patrzyłem to jest 49cm3. Ja osobiście bym go sprzedał i kupił coś co ma większą pojemność ew. coś 50cm3  ale w 2T. Ale jeżeli ci nie przeszkadza czterosuwowa pięćdziesiątka to bierz, lepsze to niż rower :D.

noo ;D tylko, że to jest junak 902 ale to ma 110 cmale mi tata zmienia na 50 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Kweicu* napisał:

noo ;D tylko, że to jest junak 902 ale to ma 110 cmale mi tata zmienia na 50 :D

Taka zmiana trochę bezsens, no ale go rozumiem. Młody rozum głupi rozum, wiem to po sobie :P
To ja już bym wolał nie zmieniać z tych 110 na 50 tylko sprzedać i kupić coś innego do nauki jazdy itp. Osobiście sam posiadam simsona s51, który mi dobrze służy. niby 49cmale 70 km/h pójdzie bez modyfikacji. Łatwy w naprawie itp. Co prawda wiekowy ale daje radę, chociaż nie brzmi jak kosiareczka bo to 2T. Ja swojego kupiłem gdzieś za około 2k. Mój miał problem z zapłonem i gaźnikiem. Szybka wymiana i ustawienia i chodzi jak marzenie :) W tym roku planuje go wyremontować całkowicie, żeby był piko belo ale to się zobaczy :P . Miała być szybka rada o rozpisałem się o swoim simsonie XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, JeriD said:

Taka zmiana trochę bezsens, no ale go rozumiem. Młody rozum głupi rozum, wiem to po sobie :P
To ja już bym wolał nie zmieniać z tych 110 na 50 tylko sprzedać i kupić coś innego do nauki jazdy itp. Osobiście sam posiadam simsona s51, który mi dobrze służy. niby 49cmale 70 km/h pójdzie bez modyfikacji. Łatwy w naprawie itp. Co prawda wiekowy ale daje radę, chociaż nie brzmi jak kosiareczka bo to 2T. Ja swojego kupiłem gdzieś za około 2k. Mój miał problem z zapłonem i gaźnikiem. Szybka wymiana i ustawienia i chodzi jak marzenie :) W tym roku planuje go wyremontować całkowicie, żeby był piko belo ale to się zobaczy :P . Miała być szybka rada o rozpisałem się o swoim simsonie XD

hehe :) ale jak powiem tacie, że chcę go sprzedać a tata mówi że: zabytkowe to szroty. I tyle :P Myślałem na kupnem jakiegoś komarka albo ogara, ale słyszałem ze ogar 205 i 200 to szroty a komarek jest dobry :) Nawet mi tata kupił do nauki skutera, ale i tak oddaliśmy właścicielowi. Wyremontowałem 4t odpalił za pierwszym ale przez mojego kolegę złapali policja... dostałem mandat 300 zł za to, że jechałem bez kasku a kolega dostał sprawę w sądzie i karę do zapłaty. Moim pierwszym motocyklem był 2t skuter. Był takim szrotem, że nie chcę odpalić. Ale potem go oddaliśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kto co woli, możesz też kupić coś nowszego z 50 ale mówię to kosiarki :P. Ja osobiście nie przepadam za tym dźwiękiem i sam sobie bym takiego nie kupił. Starsze dwukołowce niby szroty, ale kto jak dba tak ma. Części są jeszcze dostępne NAWET ORYGINALNE nawet i sporo zamienników jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin