Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Oficjalne odejście – XQward


XQward
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No cóż na każdego jest czas.Chciałem Ci podziękować @XQward za wszystko co dla mnie robiłeś, zawsze gdy potrzebowałem pomocy, porady pisałem do Ciebie i zazwyczaj mi pomagałeś jak tylko mogłeś.Życie prywatne zawsze na pierwszym miejscu.Wszystkiego dobrego Tobiasz, spokojnie teraz @Zebra będzie mi pomagać przez fb jak Ty zawsze  hehe :D.Trzymaj się!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymaj się Tobiasz, powodzenia w życiu prywatnym, ze szkołą, znajomymi, jak i rodziną (przede wszystkim!). Bez Ciebie serwer nie będzie taki sam, niestety od grudnia już widać było zmianę, nam także się kontakt urwał, kiedyś potrafiliśmy gadać godzinami na mumble, a teraz ograniczamy się do dni na snapie. Jesteś jedną z tych osób, która wpłynęła na moją zmianę przez te 3 lata, jesteś jedną z tych osób o których pewnie nie zapomnę i będę wspominać z łezką w oku, jak to kiedyś było. Pamiętaj, że jesteś wspaniałą i godną zaufania osobą, nigdy nie pozwól sobie wmówić, że jest inaczej. W moim serduszku zostaniesz zapamiętany jako ten sprytny Tobiaszek, co zawsze miał chęć do pomocy. <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@XQward jesteś naprawdę świetną osobą. Żałuje, że nie mogłem z tobą kiedyś pogadać. Dziękuje ci za to, że jakkolwiek podniosłeś moje mniemanie pisząc (SAMD wie o co chodzi) pewien temat. Dziękuje ci za wszystko. Życzę ci jak najlepiej w życiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin