Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Oficjalne odejście – XQward


XQward
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@XQward kurde wariacie nie będę kłamał czytając to łezka w oku się zakręciła. Szanuje Cie za wkład na serwer za twoją szczerość za twoją pomoc w moją stronę przy banach itp naprawdę wielkie dzięki szkoda że nie miałem Cie okazji poznać w życiu prywatnym. Bo wydajesz się być na prawdę mądrą i rozsądną osobą. Szanuje twoją decyzje no i co tu więcej pisać. Pamiętaj 4L zawsze z Tobą trzymaj się powodzenia w twoich sprawach jak i w życiu. No i liczymy na twój powrót w przyszłośći. Dzięki wariacie za wszystko jeszcze raz. Cześć ;(;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze 1 raz przeczytałem jakieś długie pożegnanie :hah:

Widać ze myślisz nie tylko o sobie a o serwerze bo rcon widmo to nie rcon wtedy buduje się opinia taka a nie inna. Mam nadzieje ze wrócisz za jakiś czas mimo ze czasu mało było nie raz pomogłeś jak mogłeś przy frakcji i nie tylko powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, nie miałem z tobą nigdy bliskiego kontaktu, ale z tego co wiem to jesteś mega pozytywny i jest mi szkoda że kolejny dobry Admin odchodzi z rangi. Życzę Ci wszystkiego najlepszego w życiu prywatnym, ale za ten szpital dla SAMD ci nie odpuszczę;D. 3maj się<3:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety, coś się kończy i coś się zaczyna. Na 100% nie będzie to samo, ale decyzja to decyzja. Trzeba ją uszanować. Po cichu mam nadzieję, że będzie jednak Ci brakowało serwera i będziesz w stanie podzielić życie prywatne jak i serwer.

Szczególnie ostatnio dużo mi pomogłeś, miałem nadzieję że "wgramy razem" szpital SAMD, ale wyszło jak wyszło. Dzięki za każdą sekundę poświęcona dla mnie.

Trzymaj się i mam nadzieję do zobaczenia na serwerze! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin