Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Czas na mnie - GG_Tomo


GG_Tomo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Na wstępie chciałbym zaznaczyć że wielu z Was może mnie nie znać, ale chciałem serdecznie pożegnać każdego administratora i gracza tego super serwera.

Niestety ale nadszedł czas na zakończenie swojej kariery na tej scenie, jestem już wystarczająco stary żeby odejść już z równie wiekowej gry. Pewnie napiszecie "masz 21lat i jesteś stary?" Bo taki sie czuję, nie oszukujmy się ale community MTA a bardziej średnia jego wieku to okolice 15-16lat. Więc dla niektórych mój głos, moje zdanie i zachowania mogły wydawać się dziwne bo osoba dorosła inaczej patrzy na świat. Młodsi dążą do bycia bogatym czy rozpoznawalnym na serwerze, ja z ekipą wróciłem tutaj żeby dobrze się bawić bo bogaty i rozpoznawalny byłem już na innym projekcie, ale mniejsza z tym.

Podjąłem taką decyzję ponieważ gra w MTA nie rajcuje mnie już tak bardzo jak kiedyś, wydaje mi się że to przez to bo gdzieś już miałem wszystko, dosłownie wszystko co chciałem. A tutaj znów musiałbym poświęcić tysiące godzin żeby przynajmniej być na takim poziomie jak kiedyś. Niestety ale to już nie dla mnie.

Natomiast bardzo ale to bardzo chciałbym podziękować wszystkim których poznałem na tym serwerze, lub tych z którymi tutaj przyszedłem lub nawet tych którzy tutaj nie grają ale przeglądają forum i być może zobaczą ten temat.

Podziękowania rozpocznę od jednej z osób która bardzo dużo mi kiedyś tutaj pomogła, naprawdę w porządku gość z którym kontakt zerwał mi się już jakiś czas temu ale takich ludzi się nie zapomina. A mianowicie chodzi mi tutaj o @Hyak

Wiem że zdania na jego temat są podzielone ale byłbym zwyrolem gdybym go nie oznaczył i nie podziękował że te miłe chwile na serwerze.

Kolejnymi z osób jakie muszę yutja wymienić będzie moja ekipa z którą naprawdę ostatnimi czasy mocno się zżyłem ale no, jest was wielu więc poradzicie sobie beze mnie. Z góry przepraszam jak kogoś pominę ale nie wiem jakie wy te Nicki macie tutaj xd

@GG_ciapciong

@GG_Lou

@GG_Sucre.

@GG_Magnum

@Bartoldo21

@RIV3LL

@Harson.

Naprawdę jesteście w kosmos odjechaną ekipa, żałuję że tak późno się poznaliśmy i nie przegraliśmy zbyt wiele, ale za wszystkie chwile spędzone czy to na 4life czy gdzie indziej a szczególnie w GRIDzie bardzo wam dziękuję. Mam nadzieję że kontakt pozostanie i może wkrótce spotkamy się na innych gierkach znów razem :)

 

Byłbym naprawdę chamem gdybym nie wspomniał tutaj o @CykMyk. Może i zabawna historia bo z Wiktorią mam bardzo miłe i zabawne wspomnienia których zapewne nie zapomnę do końca życia. Nasze nocne pogawędki do 5rano i oglądanie ryjących banie filmików na YT to było coś mega. Naprawdę miło było cię poznać i wiesz że nadal czekam na moją zupę XDDDDDDDDD Może będzie nam dane się jeszcze kiedyś, gdzieś spotkać. Pozdrawiam ciebie i życzę sukcesów dobrze wiesz gdzie ^^

 

No i nadszedł czas na legendę sceny MTA czyli @Tobiasz63. Wiem że między nami rzadko były dobre relacje, przyznaje otwarcie i w sumie zawsze to mówiłem każdemu tylko nie tobie że strasznie za tobą nie przepadam i nigdy, przenigdy nie miałem ochoty z Tobą rozmawiać. Chcesz być wszędzie, w centrum uwagi a 90% osób dostaje k***icy jak cie spotyka na drodze ale to już nie moja sprawa. Próbowaliśmy ciebie ustawić ale niestety jesteś nie do zdarcia. Dziękuję ci za wszystkie miliony i innego rodzaju donejty. Dzięki za chwilę śmiechu, raczej nigdy nie zapomnę twojego nocnego tegowania tam wiesz czego i stękania i wzdychania do mikrofonu na mumble. Oglądaj tak filmiki dalej i baw się dobrze. Pamiętaj że Felippe to ściek i prędzej czy później mogą mi się powinie tak jak naszej ekipie. Kwestia czasu, nie dawaj sobie tak wchodzić na głowę takim idiotom bo mnie wyzywali że dawałeś mi tyle kasy, zwróć uwagę ile dałeś im za to żeby nie płakali. Gdybyś to podliczył to mi dałeś drobne a im gruby szmal. Ale odchodząc już od samego mta.naorawde życzę ci żebyś przestał być wyśmiewany i uważany za lizodupa, choć nie taka jest prawda. Ogarnij się z dorosły z Ciebie facet więc najwyższy czas żebyś wstał i powiedział że nie dasz już sobie wejść na głowę.

 

Jeśli o kimś zapomniałem, naprawdę przepraszam ale nie mam do tego głowy.

Chciałbym pogratulować jeszcze administracji za stworzenie tak dobrego serwera na którym atmosfera jest kozacka. Rozrastajcie sie dalej i podbijcie scenę MTA jak najszybciej i pokażcie że potraficie.

 

Wracając do mojego odejścia, tak jak wspominałem brak weny i uszkodzenie sprzętu wymazało mi praktycznie mta z głowy. Nie wrócę już zapewne nigdy na tę platformę dlatego piszę tak obszerne pożegnanie. Jest jeszcze jeden powód dla którego odchodzę ale to dla osób bardziej mi bliskich. 

Serdecznie nie pozdrawiam jednej osoby z tego serwera która dobrze wie co zrobiła źle i dlaczego nie wymieniłem jej tutaj. Mam nadzieję że przejrzysz na oczy bo bycie zapatrzonym w siebie i nie zwracanie uwagi na inne osoby to najgorsze podejście do życia jakie może być. Być może kiedyś podejmiesz dobra decyzję, póki co takowych nie zauważyłem.

Trzymajcie się wszyscy i nie niektórym polecam trochę wyczilować. To tylko gierka a zachowujecie się jakby to było wasze całe życie, wiem o czym mówię bo też przez to przeszedłem.

Pozdrawiam, Tomasz "Tomo" Z.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niezłym ściekiem jestem. Pozdrawiam Felippe :)

 

Wiesz dobrze że nie lubimy się nawzajem ale czasem te wieczorne rozmowy na mm były dobre pomimo iż nie grałem tutaj z toba to trzymaj się i powodzenia w życiu prywatnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin