Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na KubsoneK* - oskarżony przez Kweicu*


Kweicu*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

    Nick funkcjonariusza:Kubsonek*
    Data i godzina zdarzenia:22:00
    Pełen opis sytuacji:Witam. Piszę skargę na tego "policjanta". Powodem są, że ten policjant nie umi powstawiać bramki a daje na całą drogę. Pisałem coś tam o d*v ale to pisałem prawdę. I potem za to byłem w więzieniu. A i tak chciałem ich prowokować do pościgu. Pisałem o rp bo też muszą przejść szkolenia. Będą tam wulgaryzmy ale przez nerwów. I za nic byłem w więzieniu. PROSZĘ ale za to podkreślam zróbcie nowe szkolenie SAPD.
    Dowód, który to potwierdza całe zajście: https://imgur.com/a/LmBPIzI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiem się , gdyż też brałem udział w tej akcji RP oraz mój nick widnieje na SSach powyżej

Zacznę od tego ,że było to zabezpieczenie całościowe jak widać na zdjęciach,przyjechaliście we dwóch @Kweicu* i @lubię.bulki i zaczeliście swój cyrk,tak jak widać na zdjęciach(psy,pieski to są w schornisku lub na podwórkach) pózniej wkroczyliście na teren zamknięty(WNTZ) i za to zostałeś wsadzony do więzienia+słowa twoje a twój KOLEGA wylogował się podczas przewozu do więzienia i mam SS nawet (tylko teraz nie mam dostępu do komputera,jutro dam)+tłumaczyłem ci ze masz tam objazd inną drogą a ty uparcie chciałeś przejechać przez zabezpieczenie :)

Tyle z mojej strony pozdrawiam 

$Sulejman$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra nie wnikam w twój tok rozumowania ale już tłumacze.

Od czego zacznijmy może wiesz albo nie wiesz przez pierwsze fazy wypadku byłem sam musiałem sobie radzić.

Gdy dotarłem zobaczyłem dwa auta na środku drogi oraz @TheLyon który udzielał pierwszej pomocy [ RKO i takie tam ] 

Zrobiłem zabezpieczenie całościowe postawiłem utrudnienie zamknełem wszystkie opcje wjazdu na teren oraz ustawiłem ZNAKI na które nie chciałeś patrzeć bo po co ? 

Potem czekałem na przyjazd służb ratowniczych SAMD oraz SAFD. Dalej sytuacja wyglądała tak,że twoje liczne wejścia na teren skutkowały użyciem środków przymusu bezpośredniego [ paralizator ] 

Zostałeś umieszczony w radiowozie ale mimo upomnień ze strony naszego Cadeta dalej nic sobie z tego nei robiłeś i przypomnę tylko,że obraziłeś tam całą frakcję SAPD mówiąc,że nie potrafimy RP. :)

A druga sprawa SPROWOKOWAĆ ? Nie wiem czy wiesz ale takich odwalaczy jak ty mamy mnóstwo na serwerze i nam już się nie dobrze robi od tego jak gościu ucieka po czym wykonuje skok na giełdę SF niczym Adam Małysz :)

Skarga bez sensu nie wiem co tym chciałeś pokazać.

 

ps: Jaka bramka jak już barierka xd  

ps2: Jak chcesz pisać skargi to zachowaj jaki kolwiek ład :)

ps3: Czekamy na wypowiedź zarządu @Baker @Skipciu @SandPower @GyCeK @LaneZ @ReBelle @RasTi @Rycha.

Pozdrawiam KubsoneK*

 

 

 

 

Edytowane przez KubsoneK*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisze z 2 konta w telefonie po pierwsze lubie.bulki to nie mój kolega. 2 nie umiecie powstawić barierki. 3 napisz skargę do lubie.bulki. Inni też przyjeżdżali przez taką dziurę bo nie umiecie powstawiać barierki nawet moglibyscie popchac auto zeby bylo miejsce a blokujecie a potem robicie odstepy. A co do Kubsonek to tez wyjasnie. Czy ty masz problem ze nie umiesz przesunac auto zeby bylo miejsce? Tylko mnie to ciekawi. Jak mialem patrzec jak mi sie chcialo spac lol a potem za nic dajesz paralizatorem. Czy ci boli glowa czasami? Tylko patrzylem co robicie a co do wjazdow to tam wedlug ciebie 'kolega' mowil mi jak jechalismy quadem to gadal. Tam som pieski jakos tak pisal. Posluchaj nie bylo mnie na serwie z 5 miesiecy. I nic nie pamietam. A co do rp to mi sie pomylilo. Jak mialem was sprowokowac jak tylko se patrzylem... a potem do radiolki? Tylko ocenialem a chcialem pojsc po mojego quada.  A co do bramki? To mi sie pomylilo. Wstawiacie w cala p1zde za przeproszeniem barierki ze nie da sie wjechac. Wiem ze sa odwalacze ale to sa napalone 10 latki na wkurzanie 'policjantow' zeby zrobili poscig. Trudno bylo wam przesunac pojazd? Jak te odwalacze chca poscig to niech pojda na realna policje jechaniem rowerem bez kasku i maja poscig. Sam bylem na pseudolu liderem a tam tez robilem takie przejsca z barierkami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marne tłumaczenia każdy taki nie winny... Są były będą znaki do których trzeba się stosować zrobiłeś błąd bo się nie zastosowałeś do znaków więc dostałeś karę proste i logiczne. Druga sprawa mamy ograniczoną ilość obiektów aby za bardzo nie obciążać serwerw przez to są przerwy a to, że tam była dziurka a takie osoby jak wy nie potraficie sie zastosować jak wcześniej pisałem to nie moja wina.a teraz czekamy na wypowiedź zarządu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin