Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Bartex - oskarżony przez .:XUBIT:.


XUBIT.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza: @Bartex_
Data i godzina zdarzenia: 20:20 22.07.2018
Pełen opis sytuacji: Przymierzam swoim sultanem miasto w gta sa jakim jest san fierro nagle wyjeżdża mi pojad policyjny tzw. Radiolka no i jako nie zdążyłem wyhamować uderzylem w nią ale skoro miałem rozwalone auto pojechałem dalej . No i tak jade i był akurat most a tam blokady automatyczne i jakaś radiola . Nie wyhamowalem , wiec się odbiłem . No i stoję a policjanci wysyłają ten bindem na zatrzymanie po ucieczce . Pytam o co chodzi bo nic na czacie nie miałem a Oni do , że powodem tego zatrzymania jest ucieczka przed SAPD. Po czym trafiłem do więzienia a moje auto na pp.

Dowód, który to potwierdza całe zajście: .Link do panelu pp : https://imgur.com/a/YEveWfe 

Ja, .:XUBIT:. zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje. 

 

Edytowane przez .:XUBIT:.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znów to samo - jest to powoli irytujące..

 

32 minuty temu, .:XUBIT:. napisał:

Ja, .:XUBIT:. zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.

Naprawdę się zapoznałeś? Wątpię. Jakbyś faktycznie zapoznał się to byś widział jak napisać skargę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Bartex_ napisał:

Naprawdę się zapoznałeś? Wątpię. Jakbyś faktycznie zapoznał się to byś widział jak napisać skargę.

A tu Ciebie zdziwie i go przeczytałem. I skoro coś jest źle to wskaż mi to żebym nie musiał pisać kolejnej (poprawionej skargi) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Jegomość bądź dama składający/a skargę nie wysyła zapytania do kolegi, jest to dość oficjalna forma kontaktu z nami, takich też tematów oczekujemy.

 

13 godzin temu, .:XUBIT:. napisał:

Jadę sb

 

13 godzin temu, .:XUBIT:. napisał:

myślę no spk

 

13 godzin temu, .:XUBIT:. napisał:

jadę sb dalej

 

Chyba rozumiesz dlaczego napisałem, że nie zapoznałeś się z regulaminem.

Edytowane przez Bartex_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Skipciu tak jak pisałem w poprzedniej skardze, która została zamknięta przez Bakera - radiowóz nie ma szans z sultanem na przyspieszeniu, więc nie zdążyłem wysłać "alta" - ponieważ jak się zawróciłem po zderzeniu owy oskarżyciel był już praktycznie przy fotoradarze Foster Valley.

 

Edit: Przeprowadziłem test z @ShorpY jak wygląda taka sytuacja. Może on potwierdzić, że przy tej sytuacji radiowóz odpada.

Edytowane przez Bartex_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, .:XUBIT:. napisał:

No dobra tylko skąd miałem wiedzieć że mam się zatrzymać czy też że zacząłeś pościg?

Dokładnie

Nie wysłałeś mu żadnego nakazu zatrzymania się, czyli ucieczki z ów zatrzymania nie było.

 

@Bartex_ Zwrócisz oskarżycielowi kwotę 5000 PLN, masz na to 24h.

 

Skargę akceptuje, zapraszam do ogłoszeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin