Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Prośba o grafike - Pawcio^.^


Pawcio^.^
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Pawcio^.^

Rodzaj pracy: logo,paski

Wymiary: paski ok. 1400x400,logo moze byc rozne

Tematyka: Chciałbym aby prace były powiązane z bogactwem oraz były "nowoczesne",napis Rich 

Dodatkowe informację: logo zeby składało się tylko z napisem na białym tle,paski chciałbym żeby były takie jakie mają niektóre frakcje oraz biznesy np. "twój powrót został zaakceptowany,zgłoś się do kogoś z zarządu.

Sposób wynagrodzenia: Hajs i tu niema limitu.Jeżeli praca będzie naprawdę kozak,dam naprawdę dużo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem, że nie każdy musi mieć talent to pisania, ale stary... bez przesady :/ 
"logo zeby składało się tylko z napisem na białym tle" i niech ktoś to teraz zrozumie... nie prościej napisać "Chciałbym, aby logo to był napis na białym tle"

Zlecenia mogę się podjąć jak napiszesz to jaśniej, bo nie rozumiem nawet o co Ci chodzi, wiem tylko że ma być logo i paski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybacz,mistrzem w składaniu zdań nie jestem,lecz nie wiedziałem jak to uwzględnić,pokaże parę zdjęć z grafiki,oraz z samego forum dla jasności 

3Jm9UE9.jpg

odrazu dam przykład pasków 

UfMfczX.png

Jak będę miał wolny czas to wieczorem napisze co na tych paskach ma się znajdować 

Edytowane przez Pawcio^.^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin