Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Pochwała na: BartusieQ*999, EpiK, concamatrix, 4Ever*999 Szuszu, Iguana.


Sosna
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick chwalącego*: Sosna

Nick chwalonego*: @BartusieQ*999, @EpiK. @concamatrix @4Ever*999, Szuszu, @Iguana

Powód pochwały*: Piekielnie dobra robota przy wypadku masowym (6 poszk.)

Opis zdarzenia: Wymienieni przeze mnie pracownicy odwalili kawał dobrej roboty pokazując poziom wiedzy oraz to jak potrafią się zgrać z innymi służbami podczas dużego zdarzenia. Przekazywanie informacji przez tych pracowników jest na naprawdę godnym podziwu poziomie ponieważ potrafili dokładnie określić stan poszk.  oraz używając systemu Triage posegregować ich. Szczególnie chciał bym pochwalić 4Evera za to co zrobił bo potrafił bez problemu przeskakiwać do każdego poszkodowanego i pomóc w czynnościach.

Data zdarzenia*:28.07.2018/29.07 akcja działa się ok 23

Świadek: 7 strażaków nie licząc mnie + 4Ever który jest wysoki stopniem i może potwierdzić

Dowód w postaci ss'ów lub logów*:  https://imgur.com/a/Ixnof2f Sorki za takie SSy bo są z raportu ewentualnie mogę przeszukać logi z tego jak by były potrzebne.

Edytowane przez Sosna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam całe zdarzenie ukazane w pochwale. Chłopaki spisali się perfekcyjnie. Mimo ilości osób poszkodowanych, wykazali się oni umiejętnością improwizacji oraz pokazali, że potrafią wykorzystać swoją kreatywność. No ale taka praca Ratownika Medycznego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin