Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Przyszedł czas i na mnie :(


Ramzej98
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety, wszystko dobiega końca, Nie mam wpływu na moje Bany. :( Wymieni tutaj kilka osób z którymi mi się najlepiej grało, jeżeli o kims zapomniałem, to przepraszam. :( 

@DejvideK* Wspólny wjazd na baze, hahah! :D to dopiero było odwalanie. Trzymaj się :P

@K4RBON te wyzywanie na mumblu :D Trzymaj Się :P 

@MaReCKi i te spiny na Mumblu! :D Trzymaj się :P 

@kafazin;]] Ty ty ty debilu ty ! :P Widzimy się na tym no :P Trzymaj się

@TybekYT Ty to zawsze się do czegoś dowaliłeś :P Trzymaj się :P 

@SZYBKI|JD| Te odwalanie!! aaa <3 Będzie mi brakować :( Trzymaj się :P

@Asn trzymaj się :P nie konf już ;-;

@CzarnyDolareK!* Ty mój Ty misiu kochany <3 Trzymaj się :P ! dasz rade z org beze mnie ? :( Trzymaj Się :P 

@PeQe jak tam z telewizorem? hahah <3 Trzymaj się :P 

@SkouT Ciebie nigdy nie zapomnie :( Loff <3  Trzymaj się :P 

@BarT. i te godziny przegadane na mumblu :( Będzie mi tego brakowało ;(  <3  Trzymaj się :P 

@Mr_Magulon Ciebie to już łohoho <3 Trzymaj się razem z bobkiem :(  Trzymaj Się :P 

@AcoreQ dzięki za ZR'ke ;c Trzymaj się :P

@xFanciak jeżeli mnie słuchałeś to wiesz gdzie teraz będę grał, Zapraszam  cię tam na ZTP B) Trzymaj się :P 

@Arturek* aajjj Artuś <3 Ciebie też bd pamiętam Trzymaj się :P 

@Matix* Wybacz, podziękuj tyminowi, zgadamy się na discordze :C Trzymaj sie :P 

@Tobiasz63 Pozdrów całą armie 63 <3 haha Trzymaj się :P 

@Szewczyk prawie o tobie zapomniałem XD wybacz ;p

@Answer, @Bolek., @DeltaRon, @Lukasz1393, @ZbyK.gg, @Zebra, @AdiK., @Brodaty.*, @DareK., @ENOMEK., @Grzengol@Hasiu.*, @kalahim, @NUKILL, @Pitu.., @RasTi, @ReBelle, @SP. @SP3NSER, @TheKruzii, @[HA]Borek, @BarteG, @BarteQ*, @BuleczkaA, @ciacho191, @Czesiowy, @DreeY, @Drosiu, @EpiK., @Fantus, @Greyna.gg, @JeriD, @Jojtek01, @Kacperix3 @KRISU., @Lewanek*, @Namik209, @Purmur, @Rycha., @Silny, @Skipciu, @SzyszeK @Vesp3r, @Wiesi3k., @YankeeS

a wy droga administracjo, opiekujcie się serwerem, kocham was <3 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymaj się i nie stań się czasami tak jak tymin :D tego ci życzę bo takich to tylko tępić ! a takich normalnych to szukać ino :D 

@Asn Tępić miotłą dopóki jaj nie złoży 

@Tymin.cj Bić bić żeby nie miał sił konfić 

Pozdrawiam Lunek :D

 

Edytowane przez CookieIsLife
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin