Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na LuKeJ/Nexan oskarżeni przez KrulSosnowca


KrulSosnowca
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza: LuKeJ i Nexan
    Data i godzina zdarzenia:31.07.2018 godzina 22:30
    Pełen opis sytuacji:No to było to tak że sobie śmigałem i jechałem pod prąd, kazali mi sie zatrzymać - normalne, to zatrzymuje sie, typo mnie legitymuje spoko mysle lipa mandat bedzie, i nagle mi LuKeJ wychodzi z tekstem że zostaje zatrzymany, bo jestem poszukiwany w ich komputerze frakcyjnym (spoko, nie gralem 3 dni a jak gralem wczesniej NIC nie zrobilem), wiec go prosze o normalne dowody a nie suche słowa. typo mi założył blokade na koła, zakuł mnie i wrzucił do auta beż żadnych wyjaśnień?
    Dowód, który to potwierdza całe zajście:Dowodem może być mój brat Jakubos który przy tym był, wklejki z consoli nie wrzuce bo nie mam - zrobiłem RC bo za nic nie pojade do więzienia, znam swoje prawa.

Dodam że mógł się w to mieszać jeden sup, on wie o kim mówie. Proszę o wyjaśnienie sytuacji, jeśli dacie mi rzetelny dowód na to że jednak coś zrobiłem jak mnie nie było (XD) to wtedy przyjme kare.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjaśniłem Ci to z 4 razy...LuKej ma scr twoich wpisów w kompie , zapewne je tu wrzuci. Jesteś poszukiwany w komputerze=więzienie proste. I jakbyś mógł to napisać po Polsku oraz nie jesteśmy na ''ty'' abyś mówił na mnie ''typo''.

 

@EDIT: Jeżeli będzie taka potrzeba to specjalnie się pofatyguje i znajdę logi z owego zatrzymania , i udowodnię Tobie , że wyjaśniałem Ci ponad dwa razy za co zostajesz zatrzymany.Więcej się tutaj nie udzielam , ponieważ to nie ma sensu. Czekam na zarząd. 

Edytowane przez Nexan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostałeś poinformowany, że masz wpis w komputerze, więc nie mów, że zostałeś wsadzony do radiowozu bez wyjaśnień. https://imgur.com/a/tthYAjn  Proszę bardzo, oto dowód. Twój brat to nie wiem, czy to dobry dowód w sprawie po tym, jak do nas się odnosił. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[2018-07-31 22:23:05] [Output] : LuKeJ [376]: Witam, z tej strony Police Officer I LuKeJ.
[2018-07-31 22:23:08] [Output] : KrulSosnowca [303]: siema
[2018-07-31 22:23:11] [Output] : KubusPlay [368]: ?
[2018-07-31 22:23:11] [Output] : Jakubos [114]: tak spuscis sobie wp*****l
[2018-07-31 22:23:13] [Output] : Jakubos [114]: psie je***y ku**a

Skoro nie do nas to do kogo, skoro przed tym co on napisał nikogo nie było?

Odnośnie skargi... Jeżeli odsiedziałbyś to nie byłoby wpisu. Z tego co widzę nie siedziałeś, więc wpis był nadal. Ciesz się, że bana nie wyrwałeś za reloga podczas przewozu na Dillmore, bo kolega ssa nie zrobił, jak siedziałeś w radiolce. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaż logi wyżej co typek napisał a nie tylko linijki z jego gadaniem, pozatym został za to ukarany wiec nie pisz mi o tym, Osiedziałem kare ale chce walczyć o pojazd który wsadziłeś do pp za 2.8k, bo tak sie składa że do auta mam dostep ja i brat, a ja i brat dostalismy 23 lipca prawko za TARAN więc jest to realnie niemozliwe ze wtedy uciekalismy przed policja, co do reloga przyznałem sie, na serwerze dostalem ostrzezenie od adika ale co mialem zrobic jak na sucho sobie jeżdze i mnie nagle zgarniasz i zatrzymujesz bez wyjasnienia? tak tez sie nie robi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, LuKeJ napisał:

[2018-07-31 22:23:05] [Output] : LuKeJ [376]: Witam, z tej strony Police Officer I LuKeJ.
[2018-07-31 22:23:08] [Output] : KrulSosnowca [303]: siema
[2018-07-31 22:23:11] [Output] : KubusPlay [368]: ?
[2018-07-31 22:23:11] [Output] : Jakubos [114]: tak spuscis sobie wp*****l
[2018-07-31 22:23:13] [Output] : Jakubos [114]: psie je***y ku**a

Skoro nie do nas to do kogo, skoro przed tym co on napisał nikogo nie było?

Odnośnie skargi... Jeżeli odsiedziałbyś to nie byłoby wpisu. Z tego co widzę nie siedziałeś, więc wpis był nadal. Ciesz się, że bana nie wyrwałeś za reloga podczas przewozu na Dillmore, bo kolega ssa nie zrobił, jak siedziałeś w radiolce. ;) 

A właśnie bym zapomniał :) Skarga jest za coś czego i tak nie odsiedziałeś , ponieważ wylogowałeś się tak jak lukej mówi ciesz się , że nie dostałeś bana :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, LuKeJ napisał:

[2018-07-31 22:23:05] [Output] : LuKeJ [376]: Witam, z tej strony Police Officer I LuKeJ.
[2018-07-31 22:23:08] [Output] : KrulSosnowca [303]: siema
[2018-07-31 22:23:11] [Output] : KubusPlay [368]: ?
[2018-07-31 22:23:11] [Output] : Jakubos [114]: tak spuscis sobie wp*****l
[2018-07-31 22:23:13] [Output] : Jakubos [114]: psie je***y ku**a

Skoro nie do nas to do kogo, skoro przed tym co on napisał nikogo nie było?

Odnośnie skargi... Jeżeli odsiedziałbyś to nie byłoby wpisu. Z tego co widzę nie siedziałeś, więc wpis był nadal. Ciesz się, że bana nie wyrwałeś za reloga podczas przewozu na Dillmore, bo kolega ssa nie zrobił, jak siedziałeś w radiolce. ;) 

pokaz logi wyzej, lub nizej, wiem ze tak nie powinienem sie odnosic za co dostalem cbk, ale to nie bylo w wasza strone tylko w jakiegos goscia ktory odwalal na quadzie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakubos prawajazdy.png Powód: Taran
Nałożone przez: Vesp3r

Od: 23 Lipca 2018, 14:04
Do: 25 Lipca 2018, 14:04

 

KrulSosnowca prawajazdy.png Powód: Taran, nieostrożna jazda.
Nałożone przez: SkouT
Od: 23 Lipca 2018, 17:41
Do: 24 Lipca 2018, 17:41

 

No więc jak mogłem relognąć uciekając przed policją skoro admin mnie złapał jak pajacowałem i dostałem prawko, hm ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale proszę, nie unoś się.. Był wpis w komputerze, nie odsiedziałeś go, więc po co te nerwy? Nie obchodzi mnie co było tamtego dnia, co zrobiłeś i za co dostałeś prawko. Kolega zrobił wpis, bo miał powód. Zabranie prawa jazdy o niczym nie świadczy ;). Ucieczkę mogłeś zrobić przed karą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ten wpis taki troche chyba zmyślony?, nie unoszę sie, chce na spokojnie to wyjaśnić, ale mnie to obchodzi co sie stało tamtego dnia że nagle po 8 dniach sie budzisz i mi dajesz kare :D , gdybym zrobil ucieczke przed karą to po zalogowaniu się na serwer potem admin by mnie złapał albo odrazu zbanował, teraz AdiK mnie raz dwa tepnal po rc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karę otrzymałeś o 17.41, więc do tej godziny otrzymałeś wpis. Wpisy w komputerze bywają, dopóki gracz ich nie odsiedzi. Popełniłeś wykroczenie, więc doszło do zatrzymania. w naszych planach był mandat, lecz po sprawdzeniu komputera wiedzieliśmy, że jesteś poszukiwany na podstawie wpisów. Zrobiłeś ucieczkę, lecz nie dostałeś bana, bo napisałem Ci powód...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, KrulSosnowca napisał:

No to ten wpis taki troche chyba zmyślony?, nie unoszę sie, chce na spokojnie to wyjaśnić, ale mnie to obchodzi co sie stało tamtego dnia że nagle po 8 dniach sie budzisz i mi dajesz kare :D , gdybym zrobil ucieczke przed karą to po zalogowaniu się na serwer potem admin by mnie złapał albo odrazu zbanował, teraz AdiK mnie raz dwa tepnal po rc :)

Udajesz czy robisz z siebie nie powiem kogo ? ,,ale mnie to obchodzi co sie stalo tamtego dnia ze nagle po 8 dniach sie budzisz i mi dajesz mi kare '' Nawet jeżeli byśmy Cię zatrzymali po dwóch miesiącach to byś został zatrzymany i zabrany do więzienia. Podsumowując byłeś w kompie=więzienie , może to dla Ciebie ciężka rzecz do zrozumienia no ale w to już nie będę ingerował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin