Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na LuKeJ/Nexan oskarżeni przez KrulSosnowca


KrulSosnowca
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, KrulSosnowca napisał:

w kółko mówisz o tym samym, ale jaka ucieczka przepraszam? pamiętam tylko że taranowałem a nie uciekałem, i gdybym rzeczywiście wtedy relognal to bym bana od buta dostał wiec o czym my mówimy?, 

Nie no nie mogę ... Czekam na zarząd...Naprawdę to jest takie ciężkie do zrozumienia ...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Nexan napisał:

Udajesz czy robisz z siebie nie powiem kogo ? ,,ale mnie to obchodzi co sie stalo tamtego dnia ze nagle po 8 dniach sie budzisz i mi dajesz mi kare '' Nawet jeżeli byśmy Cię zatrzymali po dwóch miesiącach to byś został zatrzymany i zabrany do więzienia. Podsumowując byłeś w kompie=więzienie , może to dla Ciebie ciężka rzecz do zrozumienia no ale w to już nie będę ingerował.

ciebie nie obchodzi co sie stało tamtego dnia, a chyba powinno skoro nagle mi wyskakujesz z wpisem z komputera z tamtego dnia, a wyjaśniam ci że 23 lipca nie robilem zadnego poscigu tymbardziej po którym bym wylogował się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, nie będę sie kłócić o 3k, ale na przyszłość dam wam rade jak już pracujecie jako policja, jeśli zatrzymany prosi o dowody do czego ma pełne prawo to wy jako policja macie obowiazek mu je pokazać a nie napisać że jest w systemie załadować do radiowozu i pomyśleć, jakiś cj będzie cicho przesiedzi i tyle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, KrulSosnowca napisał:

Dobra, nie będę sie kłócić o 3k, ale na przyszłość dam wam rade jak już pracujecie jako policja, jeśli zatrzymany prosi o dowody do czego ma pełne prawo to wy jako policja macie obowiazek mu je pokazać a nie napisać że jest w systemie załadować do radiowozu i pomyśleć, jakiś cj będzie cicho przesiedzi i tyle. 

Widzę, że nadal nie rozumiesz... Jak Ci mam pokazać dowód jeżeli wtedy to ja Cię nie wpisywałem do komputera... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin