Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

[Sprzedam] Cluba id 172!


Maciek2000
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ehe śmieszny jesteś. Auto kradzione na rpg nikt i nic nie musi Ci oddać. Pojazd przechodził z ręki do ręki. Gracz nie będzie tracił przez twoje widzi mi się. Na takie coś jestem normalnie uczelony. Straciłeś pojazd pisz z Administracja Rcon a nie kiedy to ktoś próbuje sprzedać ten pojazd.

I jeszcze raz wypowiesz się jakbyś był nwm to odemnie dostajesz punkty to nie sprawa gracza i w twojej sprawie masz iść do kogoś kto to ogarnie a nie spamie tutaj bo gracz kupił ten samochód i ma teraz oddawać.

 

Sorry, ale mi ciśnienie podniosło jak zobaczyłem tą lickę na forum skradzionego mi tego pyszniutkiego auta. Sorry za te dwa poprzednie krzykliwe posty.

Jeszcze raz najmocniej przepraszam.

Proszę mi nie nadawać punktów. 

Najmocniej przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tematu - to tak: auto jest skradzione, bo moje, sebap114 mi je skradł razem z kasą - 117k.

Mam 30k uzbierane już od nowa (bo od nowa zbierałem jak zostałem oszukany), bo zbierałem jak najęty na kosiarkach, magazynierze i Dodzie - w 3 najpopularniejszych pracach dorywczych, bo odrabiam straty... :( :( :(

 

Proszę mnie zrozumieć. :(

 

Proponuje Ci 20k za tego Cluba.

Zgadzasz się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tematu - to tak: auto jest skradzione, bo moje, sebap114 mi je skradł razem z kasą - 117k.

Mam 30k uzbierane już od nowa (bo od nowa zbierałem jak zostałem oszukany), bo zbierałem jak najęty na kosiarkach, magazynierze i Dodzie - w 3 najpopularniejszych pracach dorywczych, bo odrabiam straty... :( :( :(

 

Proszę mnie zrozumieć. :(

 

Proponuje Ci 20k za tego Cluba.

Zgadzasz się?

Rajstopy zamało jak najbardziej cię rozumiem lecz za 34k mogę ci go sprzedać ewentualnie pisz priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin