Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

[MODEL] Nebula Kombi


Kapitan__Bomba
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Mr_Skarga Wiesz że lubię ciebie tyrać więc na początku minusy:

- nierówna listwa górna na słupku C
- jesteś wielkim modelerem nie możesz zrobić czegoś z tym dachem ? w niego coś przywaliło, że tak w dół idzie ?
- Szczerze nie podoba mi isę ten ala chrom tam przy progu bo idzie od nadkola tak z tyłka i kończy isę na nadkolu tak z tyłka. Nie ładnie.
-Tylna szyba taka bezpłciowa. Bez żadnej obramówki ani nic.

A z plusów:

+Ładne volvo :D
+Ciekawe lampy z tyłu
+ Kupiłbym bo lubię kombi jeżeli w nim zmienisz te chociaż, niektóre defekty :)
Ocena końcowa 4/10 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, JeriD napisał:

@Mr_Skarga Wiesz że lubię ciebie tyrać więc na początku minusy:

- nierówna listwa górna na słupku C
- jesteś wielkim modelerem nie możesz zrobić czegoś z tym dachem ? w niego coś przywaliło, że tak w dół idzie ?
- Szczerze nie podoba mi isę ten ala chrom tam przy progu bo idzie od nadkola tak z tyłka i kończy isę na nadkolu tak z tyłka. Nie ładnie.
-Tylna szyba taka bezpłciowa. Bez żadnej obramówki ani nic.

A z plusów:

+Ładne volvo :D
+Ciekawe lampy z tyłu
+ Kupiłbym bo lubię kombi jeżeli w nim zmienisz te chociaż, niektóre defekty :)
Ocena końcowa 4/10 

Ja tylko zrobiłem nadwozie kombi i lampy XD reszta do poprawek, a czemu dach idzie w dół? Muszę zachować linię, bo już w sedanie linia dachuj od słupka B idzie w dół

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Mr_Skarga napisał:

Ja tylko zrobiłem nadwozie kombi i lampy XD reszta do poprawek, a czemu dach idzie w dół? Muszę zachować linię, bo już w sedanie linia dachuj od słupka B idzie w dół

 

masz takie umiejętności, nie zaś radę tego dachu podnieść?  To samo było w premierze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin