Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Czat głosowy


Eduardo_Cortez
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przybywam z propozycją dotyczącej serwera.

Pewnie kojarzycie jak wygląda serwer RP z GTA V, pistolety kradzieże, czat głosowy gdy ktoś jest w pobliżu.

Właśnie o ten czat głosowy najbardziej mi zależy.

Chodzi mi o to żeby zrobić jakiś czat głosowy gdy stoi sie obok kogoś, usprawni to komunikacje. Rozgrywka stanie się jeszcze przyjemniejsza.

Wiem że jest czat głosowy w mta bo widzialem na serwerze JBB.

Jeśli ktoś mnie popiera może tu napisać, możecie podzielić sie opinią, możecie mnie zwyzywać co tylko chcecie byle żeby to było w granicach norm

Tymczasem ja spadam, essasito

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ENOMEK napisał:

Ta, podbija do Ciebie jakiś 12-letni odwalacz i zacznie Cie wyzywać z głosikiem odkurzacza, taki to czat głosowy.

Dokładnie.. Aby zrobić takie coś musiała by być whitelista aby takiej możliwości nie miał każdy byle jaki odwalacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, EdiPereiro napisał:

Witam, przybywam z propozycją dotyczącej serwera.

Pewnie kojarzycie jak wygląda serwer RP z GTA V, pistolety kradzieże, czat głosowy gdy ktoś jest w pobliżu.

Właśnie o ten czat głosowy najbardziej mi zależy.

Chodzi mi o to żeby zrobić jakiś czat głosowy gdy stoi sie obok kogoś, usprawni to komunikacje. Rozgrywka stanie się jeszcze przyjemniejsza.

Wiem że jest czat głosowy w mta bo widzialem na serwerze JBB.

Jeśli ktoś mnie popiera może tu napisać, możecie podzielić sie opinią, możecie mnie zwyzywać co tylko chcecie byle żeby to było w granicach norm

Tymczasem ja spadam, essasito

Skrypt jest ogólnodostępny co do mowy, jeżeli chodzi o to czy ma to sens, oczywiście że nie w na gta v nie każdy może sobie pozwolić nie każdego w domu pieszcza ;p, więc osoby grające na fivem-chciaz to gó**o lepsze są inne platformy cytuj ragemp ;p. Na tym serwie nie ma to większego sensu, średnia wieku nie jest większa niż 14 lat więc samo mówi za siebie. Już widzę na spanie Uber Uber Uber, wiecej kar mute by było administracja nie miała by często dowodów aby kogoś ukarać za cbk czy coś w tym stylu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wyobrażam sobie negocjowania ceny auta na giełdzie z 11 letnią piszczałką, zdecydowanie przez 90% czasu mojej rozgrywki miałbym muta, przechodząc do części technicznej 4lifusek i tak miewa czasami lagi także gdyby  100 osób w jednym momencie krzyczało "uber uber tanio" to serwerka by nie było :D

Edytowane przez KoniuHere
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.08.2018 o 21:50, ENOMEK napisał:

Ta, podbija do Ciebie jakiś 12-letni odwalacz i zacznie Cie wyzywać z głosikiem odkurzacza, taki to czat głosowy.

Up 

 

37 minut temu, KoniuHere napisał:

Nie wyobrażam sobie negocjowania ceny auta na giełdzie z 11 letnią piszczałką, zdecydowanie przez 90% czasu mojej rozgrywki miałbym muta, przechodząc do części technicznej 4lifusek i tak miewa czasami lagi także gdyby  100 osób w jednym momencie krzyczało "uber uber tanio" to serwerka by nie było :D

Xd tanto 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli by chcieć stworzyć taki chat to serwer trzeba by zamknąć i otworzyć na nowo ,ponieważ trzeba by stworzyć specialnął rekrutacje dla osób które mają 18lat i które już umieją się zachować i nie mają takiego głosu. Chodzi mi o taką samą rekrutacje jak np.strefarp lub inne tego typu serwery. Serwer by wtedy stracił wielu graczów bo większość społeczności serwera ma 13-17lat. I po co takie coś wprowadzać skoro i tak na mumble są dzieci ze zwalonymi mikrofonami ,które jedyne co potrafią to drzeć sie do mikra i psuć innym gre. To nie ma sensu jak dla mnie kto sie zgadza like =)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.08.2018 o 23:21, Danboss.cj napisał:

Skrypt jest ogólnodostępny co do mowy, jeżeli chodzi o to czy ma to sens, oczywiście że nie w na gta v nie każdy może sobie pozwolić nie każdego w domu pieszcza ;p, więc osoby grające na fivem-chciaz to gó**o lepsze są inne platformy cytuj ragemp ;p. Na tym serwie nie ma to większego sensu, średnia wieku nie jest większa niż 14 lat więc samo mówi za siebie. Już widzę na spanie Uber Uber Uber, wiecej kar mute by było administracja nie miała by często dowodów aby kogoś ukarać za cbk czy coś w tym stylu

Jak narazie z tego co widziałem na mta gra 3 czy 4x więcej ludzi niż na fiveM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Kolo1324 napisał:

Jak narazie z tego co widziałem na mta gra 3 czy 4x więcej ludzi niż na fiveM

Co do samego FiveM(gówna) jest max na serwerze 32 sloty, wszystkie serwery pokroju RP są ograniczone, to chyba nie o to w tym chodzi, jeszcze fivem ma kilka ograniczeń, ale już nie warto mi o nich pisać, dlatego szczerze od serca polecam ragemp ;p. 

Edit. Wracając do czatu głosowego, na fivem, ragemp działa tylko dlatego że to są serwery RP ;)

Edytowane przez Danboss.cj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Kolo1324 napisał:

Jeśli by chcieć stworzyć taki chat to serwer trzeba by zamknąć i otworzyć na nowo ,ponieważ trzeba by stworzyć specialnął rekrutacje dla osób które mają 18lat i które już umieją się zachować i nie mają takiego głosu. Chodzi mi o taką samą rekrutacje jak np.strefarp lub inne tego typu serwery. Serwer by wtedy stracił wielu graczów bo większość społeczności serwera ma 13-17lat. I po co takie coś wprowadzać skoro i tak na mumble są dzieci ze zwalonymi mikrofonami ,które jedyne co potrafią to drzeć sie do mikra i psuć innym gre. To nie ma sensu jak dla mnie kto sie zgadza like =)

Na serwerze przez to by grało podczas dnia jakieś 30-40 osób max, nie byłoby kilku RCON i adminów jaki i support ów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin