Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Eclipse


Norberto
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżającego* @Norberto

Nick oskarżonego*: @Eclipse.

Powód skargi*: Taran, pojazdem zarządu SAMD

Opis zdarzenia*: A więc jechałem na miejsce gdzie mieliśmy wraz z @AcoreQ przeprowadzić powtórkowe szkolenia. Jechaliśmy przez tą szeroką dwupasmową drogę na The Strip. Nagle z mojej prawej strony wyjechał mi sultan zarządu SAMD w którym siedziały 4 osoby, lecz pamiętam tylko 2 z 4 osób a byli to @Kariz @Eclipse..

Data zdarzenia*: 03.08.18

Świadek: Kierownik @AcoreQ Adept @Math* Adept @Kubus3154 i ja jako Doświadczony Budowlnay

Dowód w postaci ss'ów lub logów*: @Kariz powiedział abym dał świadków w postaci, osoby z zarządu SARA i 2 akademików. Lecz posiadam logi z rozmowy z @Kariz'em

Coś od siebie: Dostałem info od @Kariz, że tu cytuje "[2018-08-03 16:57:56] [Output] : << Kariz [10]: Miał dostac dzisiaj awans na spotkaniu ale najprawdopodobniej go niedostanie"

A brak awansu chyba tak nie wygląda...

Lekarz Ratunkowy @Eclipse. zostaje awansowany na rangę Lekarz SOR'u.

 

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim bądź razie ja poczekam na dowody, które cokolwiek udowadniają bo ja też mogę powiedzieć kolegom, aby coś napisali ;)

A tak to do niczego się nie przyznaje poza tym, że byłem kierowcą Sultana w obecności osoby z zarządu SAMD.

A awans dostałem dlatego, iż dostałem ultimatum od osoby z zarządu i wybrałem skargę, którą napisałeś po awansach do tego bez dowodów...

Zegnam. (Dopóki nie ma dowodów - jest to moja ostatnia wypowiedź tutaj) 

...

Edytowane przez Eclipse.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety podczas tej sytuacji miałem "zw" więc nie widziałem tego zdarzenia i żałuję ponieważ gdybym nie był "zw" do tej skargi by nie doszło :( . Bez żadnych dowodów w postaci ss/filmu nie mogę go ukarać , a co do tego że miał nie dostać awansu niestety nie mogliśmy mu go nie dać ponieważ ta sytuacja nie była potwierdzona ,a nie dawać komuś awansu tylko dlatego że mam jakieś podejrzenia było by nie na miejscu zwłaszcza jakby wyszło że jednak to nie była jego wina. Tak samo napisałem ci (. >> Norberto [245]: Tego niestety nie mogę zapewnić ale postaram się aby tak było.) że postaram się aby tak było ale nie mogę tego zagwarantować i tak też wyszło że po dłuższym zastanowieniu doszłem do takiego a nie innego wniosku Mam nauczkę na przyszłość aby nie dawać @Eclipse.prowadzić Sultana aby nie dochodziło do takich sytułacji . Oddałem ci także pieniądze za naprawę (✔ Przekazałeś/aś 100.00 PLN graczowi Norberto.) myślę że dogadacie się tutaj kto ma racje i w razie gdyby faktycznie @Eclipse. spowodował tą kolizję zostanie nadana mu kara.

Edytowane przez Kariz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Kariz napisał:

Mam nauczkę na przyszłość aby nie dawać @Eclipse.prowadzić Sultana

Słucham ? To jakaś forma żartu czy o co chodzi ? 

Miałeś przysłowiowe "z/w" i pracownik z innej frakcji oskarżył mnie w prywatnej wiadomości do Ciebie o coś na co nawet nie ma dowodów, a ty z samych słów które nie są warte nic bez podparcia ich dowodami z góry odbierasz mi możliwość prowadzenia pojazdu zarządu będąc z tobą ? Zachowanie warte zdecydowanie członka zarządu - miałem cię za trochę innego.

Nie wspomnę o sytuacji sprzed skargi gdy miałem dostać "Zakaz prowadzenia pojazdów frakcyjnych" przez okres 3 dni za rzekome staranowanie frakcji, na które do teraz nie ma żadnych dowodów. Dobrze, że nie jestem tak głupi za jakiego niektórzy mnie postrzegają i z uśmiechem od ucha do ucha wybrałem skargę. Teraz pozostaje tylko czekać na jej odrzucenie.

@Kariz Mega słabo z twojej strony... Ale nie od dziś wiadomo, że prawdziwe "ja" ukazuje się z czasem.

EDIT: Co z tego, że dostałem skargę ? Postaw się na moim miejscu. Wyobraź sobie sytuację, w której ja piszę: "Kariz skakał z MC, nie mam dowodów, ale są świadkowie, którzy mogą to potwierdzić." - Czy sądzisz, że po czymś takim zostałbyś na przykład usunięty z zarządu ? Bez żadnych dowodów ? Albo zostałyby wyciągnięte jakiekolwiek inne konsekwencje ? Moim zdaniem nie. Ale z twojej perspektywy, co widać po tym, że już sobie z tobą zarządem nie pojeżdżę, po napisaniu takiego bełkotu skarga byłaby rozpatrzona pozytywnie. Czyż nie ? @Kariz

Edytowane przez Eclipse.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Eclipse. napisał:

Słucham ? To jakaś forma żartu czy o co chodzi ? 

Miałeś przysłowiowe "z/w" i pracownik z innej frakcji oskarżył mnie w prywatnej wiadomości do Ciebie o coś na co nawet nie ma dowodów, a ty z samych słów które nie są warte nic bez podparcia ich dowodami z góry odbierasz mi możliwość prowadzenia pojazdu zarządu będąc z tobą ? Zachowanie warte zdecydowanie członka zarządu - miałem cię za trochę innego.

Nie wspomnę o sytuacji sprzed skargi gdy miałem dostać "Zakaz prowadzenia pojazdów frakcyjnych" przez okres 3 dni za rzekome staranowanie frakcji, na które do teraz nie ma żadnych dowodów. Dobrze, że nie jestem tak głupi za jakiego niektórzy mnie postrzegają i z uśmiechem od ucha do ucha wybrałem skargę. Teraz pozostaje tylko czekać na jej odrzucenie.

@Kariz Mega słabo z twojej strony... Ale nie od dziś wiadomo, że prawdziwe "ja" ukazuje się z czasem.

Faktycznie w pierwszym momencie dałem ci zakaz prowadzenia pojazdów na 3 dni lecz po zastanowieniu nie długim bo było to około 10 min wycofałem ta kare ponieważ uświadomiłem sobie że bez dowodów nie mogę cię ukarać ,a co do tego że mam nauczkę na przyszłość nie jest to żart ponieważ jak daje komuś prowadzić nie dostaje on zaraz skargi na forum :/ . Porozmawiam jeszcze z pozostałymi 2 osobami które jechały z nami aby one powiedziały mi jak było. EDIT: Nie nie była by ona rozpatrzona pomyślnie. Myślę że nie były by wyciągnięte z tego żadne konsekwencje i z tobą zrobiłem tak samo nie wyciągnąłem żadnych konsekwencji ,bo chyba nie masz zakazu prowadzenia pojazdów na 3 dni prawda ?

Edytowane przez Kariz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Kariz napisał:

Porozmawiam jeszcze z pozostałymi 2 osobami które jechały z nami aby one powiedziały mi jak było.

W takim razie zezwól na wypowiedź @Votum. i @4lysy.

 

29 minut temu, Kariz napisał:

Nie nie była by ona rozpatrzona pomyślnie. Myślę że nie były by wyciągnięte z tego żadne konsekwencje i z tobą zrobiłem tak samo nie wyciągnąłem żadnych konsekwencji ,bo chyba nie masz zakazu prowadzenia pojazdów na 3 dni prawda ?

Konsekwencje na tle całokształtu mojej obecności w SAMD nie. Ale za to już z góry mnie skreśliłeś z listy osób, które w przyszłości zasiądą na miejscu kierowcy Sultana zarządu - o to mi chodziło.

EDIT: Zdecydowanie nie jest to twój obowiązek, ale jakoś po tej skardze odwidziało się Tobie i tak jak zwykle nie miałeś problemu sadzać mnie na miejscu kierowcy, tak więcej tego nie zrobisz. Nie widzisz w tym nic @Kariz ?

Edytowane przez Eclipse.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Eclipse. napisał:

W takim razie zezwól na wypowiedź @Votum. i @4lysy.

 

Konsekwencje na tle całokształtu mojej obecności w SAMD nie. Ale za to już z góry mnie skreśliłeś z listy osób, które w przyszłości zasiądą na miejscu kierowcy Sultana zarządu - o to mi chodziło.

Zezwalam jak najbardziej na wypowiedz @Votum. i @4lysy proszę także aby wypowiedzieli się wszyscy inni świadkowie. Tak skreśliłem cię i jest to coś czego nie zmienię ponieważ nie chce aby dochodziło do takich sytuacji częściej , a co do tego czy ja ci pozwolę prowadzić czy nie jest moja decyzją i mogę ci zabronić ,bo dawanie komuś prowadzić pojazd zarządu nie jest moim obowiązkiem.

Edytowane przez Kariz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Eclipse. napisał:

EDIT: Zdecydowanie nie jest to twój obowiązek, ale jakoś po tej skardze odwidziało się Tobie i tak jak zwykle nie miałeś problemu sadzać mnie na miejscu kierowcy, tak więcej tego nie zrobisz. Nie widzisz w tym nic @Kariz ?

Nie, nie widzę w tym nic i to jest koniec mojej konwersacji z tobą , a jeżeli nie zgadzasz się z moją decyzją to trudno nie mam zamiaru się tutaj z tobą kłócić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Eclipse. napisał:

Słucham ? To jakaś forma żartu czy o co chodzi ? 

Miałeś przysłowiowe "z/w" i pracownik z innej frakcji oskarżył mnie w prywatnej wiadomości do Ciebie o coś na co nawet nie ma dowodów, a ty z samych słów które nie są warte nic bez podparcia ich dowodami z góry odbierasz mi możliwość prowadzenia pojazdu zarządu będąc z tobą ? Zachowanie warte zdecydowanie członka zarządu - miałem cię za trochę innego.

Nie wspomnę o sytuacji sprzed skargi gdy miałem dostać "Zakaz prowadzenia pojazdów frakcyjnych" przez okres 3 dni za rzekome staranowanie frakcji, na które do teraz nie ma żadnych dowodów. Dobrze, że nie jestem tak głupi za jakiego niektórzy mnie postrzegają i z uśmiechem od ucha do ucha wybrałem skargę. Teraz pozostaje tylko czekać na jej odrzucenie.

@Kariz Mega słabo z twojej strony... Ale nie od dziś wiadomo, że prawdziwe "ja" ukazuje się z czasem.

EDIT: Co z tego, że dostałem skargę ? Postaw się na moim miejscu. Wyobraź sobie sytuację, w której ja piszę: "Kariz skakał z MC, nie mam dowodów, ale są świadkowie, którzy mogą to potwierdzić." - Czy sądzisz, że po czymś takim zostałbyś na przykład usunięty z zarządu ? Bez żadnych dowodów ? Albo zostałyby wyciągnięte jakiekolwiek inne konsekwencje ? Moim zdaniem nie. Ale z twojej perspektywy, co widać po tym, że już sobie z tobą zarządem nie pojeżdżę, po napisaniu takiego bełkotu skarga byłaby rozpatrzona pozytywnie. Czyż nie ? @Kariz

@Eclipse. kary w zarzadzie SAMD są takie same jak dla pracowników i każdy za coś ponosi odpowiedzialność. Po przeczytaniu wszystkiego oraz głębszej analizie mogę stwierdzić, iż jesteś winny tego czynu. Mam dla Ciebie dwie propozycje. Pierwsza, że przyznasz się do czynu i nic z tym nie zrobię tylko dam upomnienie lub zostaniesz zawieszony na 3 dni. Podejmij decyzję. Bez ss tez to da się osadzić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Niuniek napisał:

Bez ss tez to da się osadzić. 

Słaba propozycja. Do niczego się nie przyznaje, a jak Matthew powiedział na kanale "bez dowodów i tak nic nie zrobimy", i na jakiej podstawie chcesz osadzać bez SS ? Jeżeli dostanę zawieszenie za skargę na która nie ma dowodów zwyczajnie po jego zakończeniu odejdę i szczęścia szukać będę gdzie indziej, niż tam gdzie bazuje się na "domysłach". Nie mam nic dodania. I powtarzam. Nie przyznam się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin