Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Była legenda ciągników powraca.


ursusC360
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Yolo. Z tej strony ciągnik ursusC360 zwany kiedyś nolifem kopalni lub legendą.( z tym drugim nie wiem oco chodziło). Wracam po dlugim jak widac urlopie bo komputer sie popsul noi duzo nauki bo nowa szkola, nowi kumple, nowe przedmioty itd. W skrocie bylo malo czasu na gre. Ogolnie gram juz dwa-trzy dni by troche ogarnac co sie zmienilo na serwie, ludzie itd. Mam nadzieje ze jeszcze mnie ktos pamieta ale jak nie to z checią poznam ją/jego lub na odwrot. Wiec zycze milej gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yolo. Z tej strony ciągnik ursusC360 zwany kiedyś nolifem kopalni lub legendą.( z tym drugim nie wiem oco chodziło). Wracam po dlugim jak widac urlopie bo komputer sie popsul noi duzo nauki bo nowa szkola, nowi kumple, nowe przedmioty itd. W skrocie bylo malo czasu na gre. Ogolnie gram juz dwa-trzy dni by troche ogarnac co sie zmienilo na serwie, ludzie itd. Mam nadzieje ze jeszcze mnie ktos pamieta ale jak nie to z checią poznam ją/jego lub na odwrot. Wiec zycze milej gry.

 

Pamiętam cie Ziomek! Zawsze na kopalni pracowałeś XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin