Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na SeciaK - oskarżony przez Squb4nY


Squb4nY
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po 1. Gdy wykonywałem pomiar zostawiles auto i do mnie podszedłem to pisałem ze masz odjechać bo pojazdu nie możesz parkować gdzie ci się zachce. Po 2. Gdy dalej stawiales opor postanowiłem ci zalozyc blokadę lecz uciekles. Po 3. Wrociles znowu w to samo miejsce wyszedles z auta i zaczeles palic papierosa. Po 4. W drodze do wiezienia tak mnie nawyzywales ze dostales mute od @AcoreQ. Żenujące zachowanie i bez sensu skarga. Czekam na wypowiedź zarządu lub/oraz @Baker.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, SeciaK napisał:

Po 1. Gdy wykonywałem pomiar zostawiles auto i do mnie podszedłem to pisałem ze masz odjechać bo pojazdu nie możesz parkować gdzie ci się zachce. Po 2. Gdy dalej stawiales opor postanowiłem ci zalozyc blokadę lecz uciekles. Po 3. Wrociles znowu w to samo miejsce wyszedles z auta i zaczeles palic papierosa. Po 4. W drodze do wiezienia tak mnie nawyzywales ze dostales mute od @AcoreQ. Żenujące zachowanie i bez sensu skarga. Czekam na wypowiedź zarządu lub/oraz @Baker.

Bez sensu to jesteś ty , bo prawda wyzywałem cię ale dopiero po tym ja trafiłem do wiezienia :) . Po 2 auto nie było po pościgu , wiec jakim prawem kazałeś dać je do pp , chociaż prosiłem siebie  żeby dać do przecho , po czym odpowiedziałeś ze dasz je do pp i za wyjecie 700 pln :D

Edytowane przez Squb4nY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin