Nie umiem pisać takich pożegnań dlatego, będzie bardzo szybko... Od półtora roku nie miałem ani jednej przerwy na serwerze i w końcu nadszedł ten czas:( Kocham was, może kiedyś wrócę.  I w tym momencie sobie uświadomiłem, że znam prawie pół serwera i ciężko mi będzie wszystkich oznaczyć, dlatego czujcie się oznaczeni. KONTAKT SNAP: alan_alan8