Nie umiem pisać takich pożegnań dlatego, będzie bardzo szybko...
Od półtora roku nie miałem ani jednej przerwy na serwerze i w końcu nadszedł ten czas:(
Kocham was, może kiedyś wrócę.
I w tym momencie sobie uświadomiłem, że znam prawie pół serwera i ciężko mi będzie wszystkich oznaczyć, dlatego czujcie się oznaczeni.
KONTAKT SNAP: alan_alan8