Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

100 razy "Nie będę afczył na służbie"


M@g!czny
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, może większość wie, może nie, ale jestem takim idiotą, że wczoraj, idąc na forum nie napisałem S2 ehh.. I jak się domyślacie, miałem ponad 60 sekund, a dokładniej miałem 90 sekund. I pewnie myślicie, ban, ale nie, najlepszy RCON @DeltaRon nadał mi inna karę i zrozumiał mnie, że to co zrobiłem nie było celowe. Oddałem całe 39k za minuty na służbie. Z racji tej, mogłem przebiec odcinek, albo napisać 100 razy na kartce "Nie będę afczył na służbie" i zrobiłem to, a o to moja praca: (Tak wiem ładnie pisze ) https://imgur.com/a/6EvyVev

No i @DeltaRon @Wiesi3k. @AcoreQ chciałbym was przeprosić, to jest moja 1 taka sytuacja w życiu, już nigdy się nie powtórzy i będę zawsze pamiętał o S2. Dziękuje za litość <3  

 

 

 

Polecam do czytania XD 

 

Edytowane przez M@g!czny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin