Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Off-topic


Bolek.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Nie wiem, czy to jest dobre miejsce na takie pytanie, ale i tak spróbuję.

Jak to jest na tym serwerze z Sandkingami? Zajrzałem sobie na forum do kilku wątków dotyczących ich sprzedaży i widziałem, że oferty były wielokrotnie wyższe niż ceny katalogowe tych samochodów. Bywają one jeszcze dostępne w jakimś salonie, czy teraz to już kaplica i trzeba zbierać aż 2kk na czystego Sanda 1.6?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Schab_Srpski napisał:

Jakiś czas temu była aktualizacja salonów gdzie zmieniono cały ich system. Czysto teoretycznie każdy pojazd co jakiś czas powinien się pokazać w salonie ale część modeli jest wyłączona z tej reguły. Sandking jest jednym z nich. Alternatywą Sandkinga jest bodajże Hellion, którego dostaniesz bez problemu za 500-600k z tune. Dlaczego akurat nie ma Sandkinga? Ja się mogę tylko domyślać, a o dokładne przyczyny możesz zapytać administrację :)

Ciekawa sprawa. Jeśli Sandy są rzeczywiście wyłączone z rotacji w salonach, to nadawanie im ceny katalogowej mija się z celem - i tak nie ma szans na ich zakup w okolicach tej kwoty, więc to tylko wprowadzanie w błąd. Ale może się niepotrzebnie czepiam :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin