Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

[ME] Baza


Tymin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od paru tygodni miałem zamiar zrobić bazę SAMD, tylko nie wiedziałem gdzie. Koledzy podpowiadali, żeby zrobić ją tam gdzie obecnie znajduje się baza KSF. Lecz niedawno 2 graczy zrobiło tam taką oto bazę, wiec pomyślałem, że będę kreatywny i wybrałem inne miejsce. Niestety już wiem, że nie nadaje się to na bazę SAMD, ale zajęło mi to dość sporo czasu i chciałem zobaczyć co myślicie o tym projekcie. Jest tam jeszcze bardzo dużo miejsca do zagospodarowania, niestety nie wiem co tam zrobić. Jeśli miałby ktoś pomysł to możecie pisać w komentarzach.

A tak prezentuje się sam projekt: https://imgur.com/a/uaq9YPc

Parking dla pojazdów prywatnych (Boczny - 19 miejsc, główny - 67 miejsc + miejsce dla 7 jednośladów i/lub quadów)
Parking dla pojazdów frakcyjnych (2 pojazdy typu BUS, obok jest 13 miejsc na pojazdy frakcyjne, naprzeciw 26 miejsc również na pojazdy frakcyjne + 5 elegantów dla akademii SAMD)
 

Przyjmuję również negatywne opinie i od siebie chciałbym zobaczyć co na ten temat myśli @DareK. :P 

Edytowane przez Tymin.cj
Przeoczenie ^^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapa fajnie zrobiona, ale nie ma takiego klimatu szpitala. Nadaje się pod Baze dla TSA powiedzmy. Jeszcze wydaję mi się że jest za mało ozdób, wygląda zbyt surowo. Oczywiście jest to tylko moja skromna opinia. 

A no i 93 miejsca dla pracowników to gruba przesada xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, DareK. napisał:

Mapa fajnie zrobiona, ale nie ma takiego klimatu szpitala. Nadaje się pod Baze dla TSA powiedzmy. Jeszcze wydaję mi się że jest za mało ozdób, wygląda zbyt surowo. Oczywiście jest to tylko moja skromna opinia. 

A no i 93 miejsca dla pracowników to gruba przesada xd

Nie jestem dobry w robieniu ozdób XD

Za to parkingi moim skromnym zdaniem robię za******e :P Dlatego taki duży :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.08.2018 o 10:56, DareK. napisał:

Mapa fajnie zrobiona, ale nie ma takiego klimatu szpitala. Nadaje się pod Baze dla TSA powiedzmy. Jeszcze wydaję mi się że jest za mało ozdób, wygląda zbyt surowo. Oczywiście jest to tylko moja skromna opinia. 

A no i 93 miejsca dla pracowników to gruba przesada xd

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin