Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Wszystko ma swój czas-Grabsio311


Grabsio311
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie a także żegnajcie! :(

Na lepsze czytanie odpalcie sobie nutkę.

Spoiler

 

Więc może od początku dlaczego postanowiłem odejść?

Niestety mój internet jest coraz gorszy nie mam już sił na niego, jestem załamany.Powiecie bym załatwił to z dostawcą prawda? dzwoniłem do niego kilkukrotnie bez skutku, więc postanowiłem zaczekać do końca umowy i wziąć 2 internet, nie mam zamiaru lecieć na internecie z telefonu itd to nie ma sensu.Poza tym zaraz szkoła to mniej czasu na grę a wbić mogę tylko czasami po 22.Muszę odpocząć trochę od serwera, wypaliłem się troszkę :/.

Więc może opowiem troszkę o moich osiągnięciach/grze na serwerze

Na serwerze przegrałem 5112 godzin których nie żałuję, poznałem masę  spoko ludzi z którymi będę mieć stały kontakt.Poznałem też osoby z którymi zawszę będę mieć kose.

Co udało mi się osiągnąć na serwerze?

Myślę, że wszystko co chciałem:

-Support

-Admin

-Zarząd Frakcji

-Majątek około 10-11 milionów

i wiele innych rzeczy.Jedyne czego mi się nie udało to lider frakcji, lecz jak kiedyś wrócę to osiągnę admina i lidera frakcji, obiecałem sobie to :).

Czy wrócę, kiedy wrócę?

Obecnie sam tego nie wiem będę systematycznie sprawdzać internet jak chodzi może kiedyś się naprawi.

Co mam się rozpisywać, wymienię kilka osób których naprawdę polubiłem na serwerze oraz tych z którymi miałem styczność, jeśli kogoś nie wymienię przepraszam.

Prosiłbym by nie pisać czy coś sprzedam bo wszystko zostaje ze mną :P.

@ZbyK.gg-Dziękuję za szanse w ekipie, rozwijaj ten serwer z ekipą dalej.

@Bolek.-Rób te swoje mapy, osiedla i inne, bardzo dobra robota.Dzięki za wszystko :).

@DeltaRon-Rób tam podmianki dobre są.Ostatnio trochę się na mnie wkurzałeś sorki xD.Trzymaj się :D.

@hoopak-Tobie dziękuje za wszystko co dla mnie zrobiłeś, za motywacje po degradzie i wiele innych <3.Pamiętam hoopaka na supporcie xD.

@Lukasz1393-We tam rób więcej i dobry RCON z Ciebie będzie xD.Trzymaj sie Ukasz <3.

@Answer-Rób tam skrypty, robisz zajebistą robotę dla tego serwera.Wybór Ciebie na RCONA to bardzo dobry krok :).

@Zebra-Tobie dziękuje za wszystkie pomoce, jesteś jedną z najlepszych RCON.Jak będę coś potrzebować podbijam FB xD, trzymaj się 2 XQwardzie  :D.

@XQward-Ty już się wypaliłeś, nabieraj sił i wracaj mordo!.Trzymaj się, dziękuje za wszystko co dla mnie zrobiłeś  :).

@Brodaty.*-Najbardziej pozytywna osoba jaką poznałem chyba xD, trzymaj się brodzia <3.Kontakt jest :D.

@Hasiu.*-Dobra morda, pamiętam czasy mojego gracza a Twojego supportera, kiedyś kontakt był o wiele lepszy ale każdy poszedł w swoją stronę :/.

@DareK.-Rób tam bazy i inne Twoje prace są naprawdę kozak, infernus z salonu auu xD.Cześć :).

 

@Chersey-Siema ENOM, pamięta się tam latanie na graczu Twoje i moje xD.

@Purmur-Dzięki za zaszat tysya.Ciśnij Atmina gościuuu  :P.

@Drosiu-Się walczyło Ci o suppka :), admina życzę.

@Namik209-Pamiętam przegrany zakład jak mówiłem, że się nie dostanę na supka xd.Dzięki za wszystko co dla mnie zrobiłeś <3.

@ciacho191-Dobra morda, kontakt mamy mam nadzieję, że się nie urwie ;).

@Grzengol-Dobry legwan, trzymaj się Grzesiu :P.

@Jojtek01-Kolejny dobry legwan, mówiłem że suppka dostaniesz heh, trzymaj się.

@KRISU.-Kiedyś zadymiarz, suppek Cię ogarnął xD.

@AdiK.-We tam wracaj do 4k rapsów a nie ;D.

@Iguana-Dziękuje za grę, jesteś naprawdę spoko osobą.Osiągniesz tego supporta jeszcze raz mordo, kontakt jest trzymaj się! <3.

@MaciekMaster-Często się spinaliśmy ale i tak spoko morda, hejka :P.

@romeczek_dynamit-Trzymaj się zadymiarz xD.

@concamatrix-Kiedyś był lepszy kontakt, jesteś naprawdę spoko osobą.Widzę Cię na suppku w next rekru ;).

 @KiLLYouDeaD-Widać, że troszkę się zmieniłeś po tych dymach.Trzymaj się, dzięki za wszystko ;).

@KeXo-Ciebie to ja chce na Supporcie zobaczyć jak będę wracać i koniec xD.

@JeriD-Pamiętam jak wkręcaliśmy Cię na suppka, okazało się że warto było.Kontakt mamy :).

 

@KAMIL720 @RoXinex @FReszu. @GrunteK @DJBOOMBA @Kozixon @.MateuszDafGames.  @RIPSONx @erykowski900-Najlepsza ekipa <333, dzięki za te pościgi i wszystkie dymy w TSA, kontakt na grupce  :D(Sorki za takie dziwne oznaczenie ale @ mi nie działało).

@PerPani-Trzymaj się, wbije czasami się powyzywać xD.

@Tigerro-Wiedziałem, że dostaniesz tego supporta, nie strać tego ;).

@ShorpY-Znam Cię od cejota xD, kup se tego infka  :D.

@Tobiasz63-Trzymaj się sprycie, powodzenia na lawetkach :P.

@prxq-Może kiedyś wygrasz w tym kasynie ;D, dziękuje za wszystko co dla mnie zrobiłeś <3.

@Gargamelek.-Trzymaj się zadymiarz, we tam komp kup bo chyba rozwaliłeś xD.

@Shiruu-We tam dalej nagrywaj filmy na grupe XDDD.

@Danboss.cj-Odejdź od tego komputera to Cię nie utrzyma w życiu ;D.

@Props-We tam pościg przed LS i się TP Cię zabrać xDDD.

Co do konkursu o Bravurke to pamiętam o nim, spokojnie.Jeśli o kimś zapomniałem to przepraszam, było naprawdę dużo osób starałem się wymienić tylko kilku tych co spoko się z nimi grało oraz tych co dla mnie dużo zrobili.Jest to moje pierwsze odejście z serwera, naprawdę ciężko takie coś napisać, gdy jest się przywiązanym do serwera.Dziękuje za grę.Do kiedyś.

ŻEGNAJCIE :(:(:(

'Wszystko ma swój czas
I przychodzi kres na kres
Gdybym kiedyś odszedł stąd
Nie obrażaj się na śmierć'

2016-06-12- 2018-08-17 [*]

Grabsio311

 

 

 

Edytowane przez Grabsio311
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku słabej jakości/braku możliwości naprawienia bądź zlokalizowania problemu dostawca internetu musi umożliwić Ci polubowne rozwiązanie sprawy poprzez zerwanie umowy. Było jak było, przynajmniej końcówka spokojna.

Elo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grabsio311 ale 1 kwietnia Ci się udał, teraz chodź na serwer. :D Nie no a tak naprawdę szkoda, że odchodzisz za te dobre godziny grania co się przegrało, pościgi itp. :( No cóż Pa ( o mnie nie wspomniałeś :P ) 

Edytowane przez SODIEL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin