Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na .SzataN


Matjus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

    Nick funkcjonariusza: @.SzataN
    Data i godzina zdarzenia: 20 sierpnia 13;06
    Pełen opis sytuacji: Postawiłem auto na parkingu, bodajże obok giełdy i moje auto (nie wiem jakim cudem, trafiło na pp i dostałem mandat w wysokości 250pln) Takie auto bierze się do przecho. Proszę ss'y z dowodami. Proszę o ukaranie gracza oraz zwrot 250 pln. Widzę, że szanowny kolega jest w akademii, to raczej już nie popracuje u was.
    Dowód, który to potwierdza całe zajściehttps://imgur.com/a/q83kfY1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że się wypowiem, ale zasada 24H jest stosowana na każdych parkingach, chyba że pod znakiem jest znak "Parking do 72H" wtedy jest do 72H, więc nie wiem po co ta skarga. (jeśli się mylę to można poprawić)

@Matjus przy twoim majątku (Cheetach) przecież te 250PLN to powinny być grosze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi aż tak nie chodzi o pieniądze, ale o sam fakt, że stojąc na parkingu powyżej 24h, gracz powinien dać moje auto do przecho, a nie na pp. Tym bardziej, nie ma takiego czegoś w taryfikatorze, że za zaparkowany pojazd  powyżej 24h, auto trafia na parking policyjny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin