Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pracownika : PawcioV6


4lysy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: 4lysy
Nick osoby oskarżonej: @PawcioV6
Powód napisania skargi: Gracz zalozyl mi blokade na kolo gdy zaparkowalem obok wypadku na awaryjnych , oraz poszedlem na teren zabezpieczony , caly czas bylem w poblizu auta , stwierdzil ze porzucony pojazd , po czym dał go na pp za 400 pln , oraz profesjonalne zabezpieczenie gracza pawcio , zadam zwrotu pieniedzy , oraz powtorki z zabezpieczen dla gracza 
Dowody: https://imgur.com/a/zAVncB9    https://imgur.com/a/rglYDIK
Świadkowie (tylko jeśli posiadają dowody): --- bylo pare osob , bez ss

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, 4lysy napisał:

oraz poszedlem na teren zabezpieczony , caly czas bylem w poblizu auta 

Czyli nagle Cię nie było przy pojeździe? Co do zabezpieczeń musiałem jakoś te samochody zabezpieczyć, gdyż byłem wtedy sam na służbie, a no tak i dzięki że nazwałeś mnie "ku*wą"

[2018-08-21 11:42:12] [Output] : 4lysy [223]: jestes jednym slowem ku*wą 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, PawcioV6 napisał:

 

[2018-08-21 11:42:12] [Output] : 4lysy [223]: jestes jednym slowem ku*wą 

 

Ciesz się że nie dostałeś dodatkowej kary za taki poziom kultury. Za zabezpieczenie daje upomnienie mam nadzieję że więcej takiego bubla nie zobaczę. Pojazd stał bez właściciela więc został zabrany nikt nie będzie szukac I się domyślać czyje to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin