Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

skarga na pracownika hoZa oskarżony przez miki294


Sopel2137
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, xXkozakXx napisał:

Przepraszam że się wypowiem ale po:

1. Na giełdzie zabrania się jeździć uszkodzonymi pojazdami.

A po:

2.Na giełdzie zabrania się przepychania, taranowania, jazdy pod prąd oraz blokowania graczy.

Jeżeli nie wierzysz proszę :)

https://mta4life.pl/forums/topic/72193-regulamin-giełd-samochodowych-4life/

Popieram

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, miki294 napisał:

ale ja nie przepychałem  taranowałem ani nie jeździłem pod prąd  a to elegy co niby taranowałem to sobie zmyślił albo wjechało jak ja wyjechałem

twierdzisz że losowy pracownik Sara podbiegł i postanowił założyć tak sobie blokade 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widać na ss jeździłeś rozwalonym pojazdem na giełdzie co wiąże się z łamaniem regulaminu. Sam przyznałeś się do jazdy v maxem co stanowi zagrożenie dla każdego użytkownika giełdy poprzez taran który nawet nie koniecznie musi być widoczny dla Ciebie lecz MTA jest dosyć już stara platforma gdzie przykładowo taranujesz kogoś gdzie u siebie na ekranie nawet tego nie widzisz. Pracownik poprosił Cię normalnie po ludzku byś wyjechał a założenie blokady postawiło Cię przed faktem dokonanym. @hoZa następnym razem nie reaguj tak impulsywnie rozumiem chciałeś pomóc lecz od tego jest administracja by wymierzyć sprawiedliwość mam nadzieje ze taka sytuacja nie powtórzy się nie oszukujmy się zakładając blokadę pojazd zatarasował cały przejazd co wiążę się z utrudnieniem przejazdu. Nadaje ostrzeżenie pierwsze i ostatnie.

Edytowane przez Bregon.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin