Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Squendy - oskarżony przez Lord_Nigga


perra
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

   Nick funkcjonariusza: Squendy
    Data i godzina zdarzenia: Przed 14:30 myśle.
    Pełen opis sytuacji: Otóż tak, był event ZTP i postawiłem auto na poboczu głównej autostrady obok bazy Dirty Angels. Jest tam wyznaczony liniami parking obok autostrady. Teraz powracam z eventu i patrze, że auto znajduję się na pp. Proszę o wyjaśnienie sytuacji. @Squendy proszę o ss jak ono stało. 
    Dowód, który to potwierdza całe zajście: Niestety nie mam, ale chce poprosić ss jak stało auto.

Ja, Lord_Nigga zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje

Edytowane przez Lord_Nigga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Squendy napisał:

@Lord_Nigga Hmm... Linie na parkingu w jaki sposób są narysowane? względem lini zająłeś trzy miejsca ;)

No nic ,czekamy na wypowiedź zarządu etc...

A jak stoją ludzie w normalnym gta san andreas? Wejdź sobie na singla i zobacz jak oni stają i potem dopiero zabieraj pojazdy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Squendy napisał:

Ja Gta nie tworzyłem ,nie do mnie miej pretensje ,pojazd jest źle zaparkowany ,mój screen wszystko udowadnia ,myślę że nie mamy po co dalej dyskutować ;)

XDDDDDDD Źle zaparkowany? Śmiechłem, ponieważ w normalnym GTA tak stoją samochody i to nie jest źle zaparkowany pojazd ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Squendy napisał:

Dobra chłopie nie będę z tobą dyskutował bo po tym floodzie który dajesz w co drugiej odpowiedzi myślę ,że nie masz więcej niż 15 lat. Skończmy i poczekajmy na wypowiedź zarządu.

No bo to jest śmieszne, że zabierasz mi pojazd do pp jak jest dobrze zaparkowany xD A i mam podmiankę dróg, która na poboczu nie ma linii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lord_Nigga napisał:

No bo to jest śmieszne, że zabierasz mi pojazd do pp jak jest dobrze zaparkowany xD A i mam podmiankę dróg, która na poboczu nie ma linii.

Byłem świadkiem w tej sytuacji jeżeli nie powinienem się wypowiadać przepraszam. Skoro twierdzisz że nie masz tam linii tym bardziej powienienes pojazd postawić dalej a nie na drodze. Po 2 kawałek dalej miałes parking, kawałek wystarczyło przejechać 3 metry i nie było by żadnego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin