Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Eclipse.- Oskarżony przez SebeKK.


SebeKK.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera: SebeKK.
Login z serwera: sebastian255
Nick osoby oskarżonej: @Eclipse.
Powód napisania skargi: Poniżanie gracza będąc na służbie.

Przybliżona data zdarzenia:22-08-2018
Dowody: https://imgur.com/a/XTAwpKU

Opis sytuacji: Gracz czekając w  kolejce do mechanika zostawił dużo miejsca przed sobą, wysiadł z lawety i afczył ja wjechałem przed niego bo inny gracz już wyjeżdżał z mechanika. Eclipse widocznie miał ból 4 liter i musiał kogoś poniżyć. Po za tym pisząc "Mhm dobrze" "zobaczymy" chyba mi groził że będzie mi auto ładował na pp bynajmniej ja to tak odebrałem.
Coś od siebie: Gracz był na służbie w SAPD i chyba jest adeptem a po takim zachowaniu raczej powinien zostać wydalony z frakcji ponieważ jest punkt w regulaminie który mówi o godnym reprezentowaniu frakcji, lecz ten gracz raczej o nim zapomniał.
Dowód na poinformowanie gracza o skardze:
 >> Eclipse. [314]: Zapoznaj się ze skargą jest ona już w dziale "Skargi na graczy"

>> Eclipse. [314]: jednak jest w dziale SAPD ... "Skargi"

 

 

 

***przepraszam że taki wzór ale skarga była w innym dziale i admin kazał mi przenieść uznałem że nie ma sensu zmieniać wzoru jeśli to problem to mogę zmienić****

Edytowane przez SebeKK.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, SebeKK. napisał:

Powód napisania skargi: Poniżanie gracza będąc na służbie.

Mhm, a teraz poproszę o logi w których Cię poniżałem, drogi obywatelu.

 

5 minut temu, SebeKK. napisał:

Gracz czekając w  kolejce do mechanika zostawił dużo miejsca przed sobą

Owszem, zostawiłem. Mam do tego pełne prawo, a ty co zrobiłeś ? Wjechałeś pod prąd i wepchnąłeś się przede mnie.

 

7 minut temu, SebeKK. napisał:

wysiadł z lawety i afczył ja

A to ciekawe, że "afczyłem", na to oczywiście poproszę dowód. AFK - Away From Keyboard, a ja cały czas się poruszałem i nie byłem na S2.

 

8 minut temu, SebeKK. napisał:

Eclipse widocznie miał ból 4 liter i musiał kogoś poniżyć.

Jesteś bezczelny, i podtrzymuje zdanie: "Eclipse [314]: Z resztą czego sie spodziewac po ludziach twojego sortu.". Pisząc coś takiego, obrażasz mnie. Nie masz prawa mówić, że mam "ból 4 liter" i, że ja mam wewnętrzną potrzebę kogoś poniżać. 

 

10 minut temu, SebeKK. napisał:

Po za tym pisząc "Mhm dobrze" "zobaczymy" chyba mi groził że będzie mi auto ładował na pp bynajmniej ja to tak odebrałem.

W ani jednej chwili o tym nie pomyślałem, ale widać jak myślenie działa u Ciebie.

 

11 minut temu, SebeKK. napisał:

jest punkt w regulaminie który mówi o godnym reprezentowaniu frakcji, lecz ten gracz raczej o nim zapomniał.

Nie zrobiłem niczego, czym frakcję stawiałbym w złym świetle - chociaż chciałem, ale nie będę się dawać prowokować ludziom takim jak Ty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahaha o to moja reakcja na twoją wypowiedz opuściłeś pojazd wiec miałem prawo wjechać przed Ciebie nawet admin ci to powie.

W skardze nie napisałem nic czym mógłbym cie urazić. A ty poniżyłeś mnie pisząc "  Z resztą czego sie spodziewać po ludziach twojego sortu".

Po co ci logi skoro jest wszystko na screenach?

Nie mam dowodu jak stałeś po za lawetą ale tak było i są na to świadkowie (wiem świadek to nie dowód)

Pisząc " nie będę dawać sie prowokować ludziom takim jak ty" o jakich ludziach mówisz? **kolejne poniżenie** po za tym czym niby cie sprowokowałem? Stałeś obok lawety miejsce było typ z mecha wyjeżdżał to wjechałem proste.

 

Edytowane przez SebeKK.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po twoich wypowiedziach wnioskuje, że twój wiek nie przekracza lat 12. Więc to trochę nie ten poziom. Nie mam z czego się tłumaczyć, a robię to z czystej uprzejmości, bo tak mnie nauczono. Żegnam Ciebie, i oczekuję na zamknięcie skargi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ty po wypowiedziach ustalasz wiek to ty ładnie się bawisz zmień dilera mordo a skarga zostanie zamknięta jak twój rozdział w tej frakcji który sie ledwo rozpoczął i już się kończy. Po za tym mam 16 lat to tak dla twojej wiadomości sądząc po twojej dacie na profilu stwierdzam że masz 18 lat a nie potrafisz przyznać się do błędu bo ewidentnie mnie poniżyłeś i jest to na screenach no cóż nie każdy najpierw myśli potem pisze. Nie mam już nic do dodania czekam aż ktoś odpowiedzialny za ten dział frakcji SAPD dokona oględzin tej skargi i rozwiąże ją w należyty sposób.

Edytowane przez SebeKK.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin