Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Chwilowa przerwa, bądź całkowite odejście


TheKruzii
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, jak pewnie zauważycie ostatnio na serwerze jestem prawie w ogóle. Spowodowane jest to życiem prywatnym, gdzie niestety jest ono teraz pod takim harmonogramem, że nie mam kompletnie czasu na serwer, czy też nawet na komputer. Jest praca, są koledzy, dziewczyny.. Niestety nie mam obecnie czasu aby kontynuować karierę na tym serwerze. Mimo wszystko dużo tutaj osiągnąłem i nawet z tego jestem zadowolony, bo czemu nie. Ludzie tutaj są po prostu zajebiści, motywujący, zawsze posłuchają, da się z nimi pogadać. Mógłbym teraz wypisywać każego po kolei, a nawet tych którzy robili mi pod górkę, ale po co. Nie jest to moje pierwsze odejście, nie wiem czy ostatnie. Czas pokaże.. Kontakt z niektórymi mam, jeżeli będziecie czegoś ciekawi to Facebook albo Prywatna wiadomość na forum, a postaram się wam odpisać.  Jeszcze raz dzięki za wszystko, trzymajcie się 4LIFE ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin