Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na - WhiteNigga* , oskarżony przez - Patyczeq


Patyczeq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

    Nick funkcjonariusza: WhiteNigga*
    Data i godzina zdarzenia: 22.08.18 Mniej więcej po godz. 3:00 aż do rana około 7:00
    Pełen opis sytuacji: W skrócie można to ująć jako odwalanie.

Przewinienia:

-0 rp między innymi podczas zakuwania kajdankami, wyjmowania paralizatora itd.

-Bezpodstawne strzelanie do graczy z paralizatora.

-Zakuwanie graczy i zostawianie ich w takim stanie.

-Blokowanie bramek na autostradzie barierkami.

- Przeprowadzanie pościgów bez uprawnień.

-Blokowanie samochodów graczy barierkami i zabezpieczanie ''niczego''.

-Używanie sygnałów świetlnych i dźwiękowych bez przyczyny oraz brawurowa jazda (m.in. skracanie, taranowanie, jazda pod prąd, niejednokrotny wjazd do wody, jazda offroad itp.).

- Celowe utopienie dwóch radiowozów oraz pływanie w koło w wodzie.

-Jazda w prywatnym pojeździe na służbie.

-Załatwianie spraw prywatnych na służbie. (m.in. sprawy organizacji, na kilku ss widać bazę org).

-Straszenie znajomościami we frakcji. 

-Niegodne reprezentowanie frakcji.

-Spuszczanie ręcznego w moim pojeździe bez mojej zgody nie mam ss ale mam godzinę powinno być w logach 2018.08.22  02:10

Zauważyłem, że ten pracownik na co dzień nie odgrywa rp. Czuł się bez karny, ponieważ nie było administracji na serwerze oraz jak już wyżej wspomniałem uważa, że ma znajomości. Ten pracownik złamał większość zasad, które znajdują się w regulaminie.


    Dowód, który to potwierdza całe zajście

https://imgur.com/a/qsYjtGm - ss z odwalania, Nie robiłem wszędzie ss, ponieważ nie widziałem potrzeby. Nie było mnie też przez cały czas przy zdarzeniu, ponieważ nie chciałem być przypadkiem w to zamieszany.

https://imgur.com/a/vYUG1he - Straszenie na organizacyjnym discordzie.


    Ja, Patyczeq zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.

Edytowane przez Patyczeq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zacznę od tego siedzielismy na discordzie bylismy razem w organizacji i myślałem że po bawimy się razem ale skoro płaczesz o to że ''pokazujesz'' obraźliwe animki skakałeś mi po radiolce mówiłeś mi że jestem ''psem'' bo jestem w SAPD. Dalej nawiązując do screenów na początku sam wepchnąłeś mnie do wody później w ramach przeprosin ponieważ nie było nikogo z administacji podwieziesz mnie pod hq. Wiem zły pomysł ale no co mogłem zrobić w takiej sytuacji zwłaszcza jak kolega z organizacji proponuje mi pomoc.A i jeszcze jedno z tego co wiem to nie można edytować screenow a kilka pierwszych jest zamazanych. Dalej mamy mini spotkanie w FC. Podjechałem sobie tam stanąłem kilka osób zapytało czy mogę pokazać im ''cały zestaw'' który mam przy sobie. No żaden problem bardzo chętnie zaprezentuje im co i jak. Stanąłem radiolka za budynkiem dałem dwie barierki aby nikt nie taranował pojazdu służbowego i powiedzmy oni się bawili. Mam tutaj screena jak sam odwalałeś i skakałeś z górki w stronę fc a i jeszcze jak to mnie prosiłeś żeby zaciągnąć ręczny w powietrzu żeby zobaczyć co się stanie. Powtarzałem kilkakrotnie że nie mogę sobie tak o odwalać suszarka to ty mnie wyzywałeś że jestem ''pi**a ku*wa je*ana i nie dam rady tego zrobić. Niestety było późno i dałem się namówić. Kolejna akcja staliśmy pod baza organizacji przyjechało kilka osób a własnie są to osoby które później były w fc. Fajnie sobie gadaliśmy a ty jak zwykle musiałeś skakać mi po radioli dawać głupie animki i przeszkadzać czy też nas taranować co było powtarzane wieelo krotnie z odpowiedzią na discordzie ''nie mój problem'' lub ''no jesteś psem to tak bywa''  Kilka razy zakułem cię i postawiłem w miejscu lub wsadziłem do radioli żebyś nie przeszkadzał. Co do discorda i wiadomości na nim straszysz mnie skarga to mnie strasz pisz dostanę kare we frakcji no trudno niestety trafiłem na nieodpowiednią osobę do gry czy też różnego odwalania. Czy coś jeszcze mogę o tobie powiedzieć nie raz konfiłeś nawet na swoich kolegów z organizacji że nwm skakają sobie z mc czy odwalają czy też skracają. Jeżeli będzie możliwość bardzo chętnie porozmawiam o tym z zarządem czy też poniosę odpowiednią karę.

Tyle ode mnie. Z poważaniem White*.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o tutaj znalazłem jeszcze screena jak sobie skakasz i mówisz żebym cię łapał:)

https://imgur.com/a/PY9gHjC

A i przepraszam za brak przecinków w moich odpowiedziach ale nie działa mi przecinek.

Edytowane przez WhiteNigga*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko co napisałeś jest kary godne po 1.Ja nie przeklinam 2. można sprawdzić logi jak się bawisz suszarką 3. nie wepchłem  cie do wody 4. nie taranowałem cie daj ss jak cie taranuje :) 5. zakuwałeś mnie bez RP :) 5. po ss na discord widać jak kłamiesz . ps ja się z takim czymś jak ty nie będę kłócił czekam na wypowiedź Rcon bądź Skipcia :D pozdrawiam , a jak chcesz to napisz na mnie skarge :) za te skoki sam mnie do tego namówiłeś no dawaj skacz skacz a jeszcze kłamiesz że to ja cie wyzywałem hmmm ciekawe jak bym tak mówił to po co skarge bym miał pisać ??? zastanów się chłopcze troszku zanim coś napiszesz bo sam się w gó**o pakujesz :D , wszystko w logach jest przyjacielu wystarczy RCON i konsola :D , i jak wytłumaczysz to że postawiłeś barierki , nie rozmawiałem z tobą na discord , jak wytłumaczysz też to jak skakałeś że dwa razy radiowozy utopiłeś , jak wyjaśnisz mi to że zakuwałeś mnie dla beki i nie pozwalałeś mi zarabiać .image.thumb.png.33514c1e24f7db8b6acaf5c653ea60bf.png

 

 
 
 
 

 

 

 
 
 
 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
Edytowane przez Patyczeq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widzę że jeszcze nie wypowiedziałem sie do wyższych oskarżeń. 

-Blokowanie bramek na autostradzie barierkami. - To akurat miał byś ''żarcik'' dla kolegi Cadeta wiem głupie zachowanie przepraszam.

-Przeprowadzanie pościgów bez uprawnień. - Nie prowadziłem żadnego pościgu za nikim nie mam takich potrzeb nie bawi mnie to jakoś.

-Blokowanie samochodów graczy barierkami i zabezpieczanie ''niczego''. - gdzie ci niby zabezpieczałem jakie kolwiek pojazdy? jednie radiole w fc lub gdy ktoś mnie poprosił.

-Używanie sygnałów świetlnych i dźwiękowych bez przyczyny oraz brawurowa jazda (m.in. skracanie, taranowanie, jazda pod prąd, niejednokrotny wjazd do wody, jazda offroad itp.). - wyjaśniłem wyżej.

- Celowe utopienie dwóch radiowozów oraz pływanie w koło w wodzie.- wyjaśnione

- Celowe utopienie dwóch radiowozów oraz pływanie w koło w wodzie.- również wyjaśnione.

-Załatwianie spraw prywatnych na służbie. (m.in. sprawy organizacji, na kilku ss widać bazę org)- powiedz jakie sprawy prywatne sprawy załwiałem? raz czy dwa wpłaciłem 600+ do bankomatu bo lubię mieć porządek?

-Straszenie znajomościami we frakcji. - ? nie komentuje nawet


-Spuszczanie ręcznego w moim pojeździe bez mojej zgody nie mam ss ale mam godzinę powinno być w logach 2018.08.22  02:10 - sam prosiłeś mnie bym spuszczał ręczny w mananie by wepchnąć ją do pobliskiego pustego basenu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przepraszam że się wypowiem w tej skardze lecz jestem chyba świadkiem w niej.

Dobrze to zacznę, co chciałeś ukryć zamazując tego SS? - https://imgur.com/a/fkLC7MZ . No dobra mniejsza (w mojej odpowiedzi będę się opierał na wymienionych przewinieniach), w skardze napisałeś że owy funkcjonariusz nie odgrywał role play i jesteś w błędzie na jednym SS'ie jest widoczna akcja /me (WhiteNigga* łapie patyczqa za kolano) po czym zostałeś zakuty,bezpodstawne strzelanie do graczy z paralizatora? Naplułem na radiowóz poczym zacząłem uciekać no to chyba normalne że jeżeli nie może mnie dogonić to raczej wyciągnie paralizator i mnie zneutralizuje niż wezwie kolejne jednostki do pościgu pieszego za plucie na radiowóz. Przeprowadzenie pościgów bez uprawnień? Gdzie masz uwiecznione na dowodach że owy funkcjonariusz podejmuje się pościgu? Blokowanie graczy i zabezpieczanie niczego? Tak jak White napisał wcześniej zablokował sobie radiowóz barierkami żeby nikt go nie staranował a nie widać nigdzie że kogoś blokuje. Jazda offroad,używanie sygnałów? Gdzie to jest uwiecznione przedstaw nam dowody a nie wypisujesz takie głupoty,jeżeli chodzi o utopienie radiowozu może wypadł z drogi? Nie wziąłeś tego pod uwagę? Funkcjonariusz nie załatwiał prywatnych spraw na służbie stał tylko przed bazą organizacji. Niegodne reprezentowanie frakcji? W którym momencie źle reprezentuje frakcje? White odgrywa RP na wysokim poziomie i ty jeszcze masz czelność napisać że nie reprezentuje godnie frakcji... wstydziłbyś się. To tyle w mojej wypowiedzi według mnie zbłaźniłeś się tą skargą gdyż na Discordzie co chwile mówiłeś : White pogoń mnie,White strzelaj itd. Straciłeś szacunek w moich oczach gdyż zacząłeś sprzedawać każdego,reportować członków z organizacji itp. A i jeszcze dodam nic nie miałeś przeciwko zakuwania bez odgrywania RP bo tobie się to podobało i się śmiałeś razem ze mną na discordzie i tobie to nie przeszkadzało. Napisałeś wyżej że nie przeklinasz? No sorry ale na komunikatorze głosowym co chwile przeklinałeś "kur*a goń mnie" itd także przynajmniej nie kłam...

Dziękuję to tyle. Z poważaniem Stachu

Edytowane przez GrubyStachu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twierdzisz że nie rozmawiałes ze mną na discordzie? No to nieźle kłamiesz bo u nas w org był obowiązkowy discord i siedziałeś na nim praktycznie cały czas jeżeli bedzie potrzeba moge tutaj poprosić wszystkich z organizacji. Nie powiem po co drugi raz wstawiasz tego samego screena z discorda grożąc mi skargą. Powiedz mi w jaki sposob mam odgrywać rp przy zakuwaniu? Nie zawsze (ponieważ nie mam ustawionego chatboxa) starałem się dawać bind z kajdankami etc. Co do skargi sam przeniosłeś mnie na kanał i powiedziałeś: ''No szykuj się pisze skarge masz lote haha''. Byli wtedy na kanale @arrow222 oraz @PeterParter mogą to potwierdzić zwłaszcza arrow nie wiem jak z peterem ponieważ ciągle sie z nim ''bujał'' 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hah zabawne hmm arrow ci to potwierdzi ?? no ta właśnie potwierdzi ci to bo jest twoim the best friend no ta , arrow mnie wywalił z org bo napisałem skarge no to raczej że ci to potwierdzi hah , człowiek to nie świadek :D daj jakieś ss to pogadamy ale taaaa właśnie przecież to ja pisze skarge hmmm , to cóż odechciewa mi się grania tutaj od tych twoich kłamstw aż mnie głowa boli i się tylko denerwuje , Ja powiedziałem nie będę się z tobą kłócił bo mam w ciebie wyrąbane czekam na wypowiedź @Skipciu albo na jakiegoś rcona. SKończyłem ...

Proszę o ukaranie Pana @GrubyStachu Punkcikami :> 

Edytowane przez Patyczeq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie @WhiteNigga* to bardzo poważna osoba która w swoją prace w SAPD jak i także w org jest V-Liderem i naprawdę wkłada w frakcje jak i w organizacje całe swoje serce.A @Patyczeq za przeproszeniem ma,,bul du*y,, za to że został wydalony z organizacji z powodów swojej toksyczności.W sprawie jak to napisał @Patyczeq odwalanie,każdy w frakcjach w nocy lubi sobie poodwalać ja to rozumiem w dzień osoby które wypełniają swoją prace w frakcjach nie powinny być karane za takie błachostki,Np jakby skakał z MC albo łamał by podstawowe zasady frakcji.Jak dla mnie taka zasada która nie jest jeszcze ustaleniem serwera osoby,pffff,gracze którzy czekali do np 2.00 którzy chcieli sobie poodwalać na serwerze ale nie przeszkadzając osobą które nie chcą brać w tym udziały nie powinny być karane.

 

Z poważaniem @arrow222

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również nie mam już nic do dodania czekam na wypowiedz zarządu.
o jeszcze taka śmieszna akcja wydarzyła się w międzyczasie. 

https://imgur.com/a/BZGPiN6

Dla ciebie takie coś jest zachowaniem normalnym? Bo jak dla mnie podjeżdżanie pod baze i odpalanie jakejś żałosnej animki jest zachowaniem poniżej poziomu normlanie myślącego i zachowującego się nastolatka.
 

Edytowane przez WhiteNigga*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin