Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pracownika GrodaA. oskarżony przez Megatron


Matezio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Megatron
Nick osoby oskarżonej: @GrodaA.
Powód napisania skargi: parkowanie byle gdzie laweta , dm laweta , zablokowanie na pw [ nie mialem jak go poinformować o skardze.. ]
Dowody: https://imgur.com/a/I3ZxuO3
Świadkowie (tylko jeśli posiadają dowody): Mam siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie prawda z zablokowaniem , spotkałem cię na serwerze pierwszy raz. , Gracz po zwróceniu mu uwagi zablokował mnie , po 2 parkujesz byle gdzie jak cejot powinieneś stanąć na parkingu bo zagrazałes ruchowi na drodze obok giełdy. , A i tak przejechałeś mnie laweta ;)

 

EDIT##

§1. Pracownik podczas pełnienia służby ma obowiązek godnie reprezentować frakcje i stawiać ją w dobrym świetle. 

Niestety ty nie reprezentujesz godnie frakcji.

§2. Gracz będący w szeregach frakcji San Andreas Road Assistance ma obowiązek być kulturalny oraz pomocny względem innych graczy.

Niestety ale gracz nie był kultularny dla mnie , zablokował mnie po zwróceniu mu uwagi.

§1. Każdy pracownik frakcji ma obowiązek dbać o pojazdy frakcyjne.

Oskarżony pracownik nie szanuje pojazdów frakcji jeździ rozwalonym wiem zdąży się , ale parkowanie byle gdzie to już przesada 

 

A do wiadomości mówisz że zablokowales dawno temu , kłamiesz.. , spotkaliśmy się na serwerze pierwszy raz , jeżeli nie wierzycie proszę sprawdzić w logach że dzisiaj dostałem przedniego zablokowany po zwróceniu pracownikowi uwagi.

Edytowane przez Megatron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę z tobą już dyskutować.  Kłamiesz w skardze na siebie nie mówiąc prawdy , po czym jak ci zwróciłem uwagę od razu mnie zablokowales , po 2 to nie jest miejsce do parkowania lawety. , Czekam na wypowiedź ludzi wyżej postawionych.

Edytowane przez Megatron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołaczam do skargi nowe dowody.. , przed chwila spotkałem oskarżonego niedosyc ze pomylił lawety z swoim kolega z fracji to wciaz nie stosuje sygnalizacji , jezdzi zepsuta laweta.. , no i oczywiscie wyśmiewa mnie. - https://imgur.com/a/FgQnZKE

 

EDIT### - Zapomnialem dodac. Parkuje byle gdzie ;-;

Edytowane przez Megatron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin