Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Jak nauczyć się latać Samolotami w GTA?


BasteeK.yt
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

** Zanim będą pytania po co ten poradnik jest zrobiony przeczytaj to co teraz napiszę **

Ostatnio jak grałem kilka ludzi mnie się pytało (nowi gracze) jak zacząć na serwerze, jak zrobić prawo jazdy i oczywiście najbardziej zadawane pytanie "Jaka jest najlepsza praca na serwerze" no to im odpowiadam że moim zdaniem są 2 najlepsze prace, 1 - Lawetki (Ale na poziomie 4) oraz 2 - Dodo, no I wtedy jak miałem tą sytuacje gracz się spytał "Co to jest dodo?" no to mu odpowiedziałem że latasz sobie samolotem i dostarczasz paczki przez wlatywanie w takie niebieskie kółko, i za każdym razem jak chciałem nowego gracza zachęcić do pracowania na DODO odpowiadali mi że "Nie umiem latać" albo "Ja się prędzej rozbije niż wystartuję" dlatego postanowiłem że nagram poradnik jak w bardzo łatwy sposób latać samolotami w GTA:SA, nie tylko DODO. 

W FILMIE PORADNIK SIĘ ZACZYNA W: 2:55 LINK DO PORADNIKA

 

Jeżeli nie chce ci się oglądać, to tutaj mniej więcej opiszę jak latać (Tak jak mówiłem, poradnik dla nowych graczy / graczy którzy nie potrafią latać)

  • A więc tak, moim zdaniem jeżeli nie potrafisz latać i chcesz się nauczyć, zasada numer 1 to: Nie używaj lewej / prawej strzałki do skręcania w lewo / prawo.
  • Aby poruszać się na lądzie nacisnij W żeby jechać do przodu i S żeby hamować lub jechać do tyłu. (Pamiętaj że musisz cały czas trzymać W jak chcesz leciec)
  • Jak już się rospędzasz i chcesz się wbić w powietrze wcisnij strzałkę na dół, jak już się wbiłeś możesz regulować jak wysoko jesteś przez używanie strzałek do góry i na dół. Strzałką do góry lecisz na dół, a strzałką na dół lecisz do góry. 
  • Jeżeli chcesz lecieć w lewą stronę nie kombinuj i nie naciskaj lewej strzałki tylko po prostu przytrzymaj klawisz Q, a jeżeli chcesz lecieć w prawo to zrób to samo, tylko że z klawiszem E. 

Proste? Proste. Moim zdaniem każdy bez problemu będzie mógł się nauczyć latać. (Także nie hejtować za poradnik, bo wiem że jest dużo graczy którzy nie potrafią latać) 

**Możecie zostawić suba na kanale :D**

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin