Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

SeciaK cj odchodzi z serwera wkoncu!! Hurra


NLE.CHOPPA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chce mi się rozpisywać. Krótko: Dostałem bana 21 dni za CB (XD) ale to nie główny powód odejścia. Jest jeszcze to ,że serwer się nudzi po takim czasie bez dobrych nowości. Po prostu żal tej faworki w administracji, tego że kary są nie równe, tego że zamiast dodawać coś ciekawego zmieniają tło logowania.
Chce tu wymienić wszystkie najważniejsze osoby ,które tu grają/grały.
@SinnoX @Trapczak* @ENOMEK @AdiSss @SZYBKI|JD| @Styks @JuliaShaforostov @AmbitnyYT @Ewcia. @NoFeaR. @Tobiasz63 @Baker @WhiteNigga* @BreaMy @NaTalaa^ @Karyna.<3 @CampeQ @KrySStiano @ScuRvanY @4luso @Andglad
Osoby z którymi miałem spine ale pomimo tego dziekuje za gre bo to był fajnie spędzony czas:
@MajSterTHC @Stillu @MarcoVV @.:XUBIT:.
Oczywiście dziękuje najlepszej organizacji na świecie DRESIARZE
Wszystkim osobą z którymi siedziałem w SAPD a szczególnie Bakerowi za przyjęcie oraz MajstrowiTHC za wyszkolenie.
Mam nadzieje ze jak kiedyś wrócę to będzie coś ciekawszego na serwerze.

I dzięki wszystkim słuchaczom radia 4Music za grube donejty i dużo miłych słówek <3

(Jeśli kogoś nie oznaczyłem to przepraszam lecz pisałem to na szybko)
#edit @Tobiasz63
ci dziękuje za przyjęcie do SG4L i dobrą zabawę.

Edytowane przez SeciaK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin