Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

No to co 3maj cie się wszyscy twardo <3


Iguana
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na sam początek miłego czytania najlepiej z tą muzyczką 

Zacznijmy od tego, że tak dostałem bana na 999 dni, czarną listę KSF tak dobrze o tym wiem, że nie których ta informacja cieszy a raczej po prostu większość jednak tak.

Mimo tego nie mam do nikogo urazu mimo, że jakaś osoba rzucała mi kłody pod nogi to i tak przysłowiowo sram na to.

Moja historia z tym serwerem zaczęła się od momentu kiedy oglądałem na YouTube Xsarina.

Wtedy postanowiłem sam spróbować zagrać na tym serwerze ponieważ bardzo mi się on spodobał. Dokładnie swoją przygodę z serwerem zacząłem w 2015 roku gdzieś na początku drugiej edycji serwera. 

Dodam tyle, że na pierwszej edycji grałem u kuzyna, ale wtedy to ja tak na prawdę nie wiedziałem co ja robię na tym serwerze xD.

Moje pierwsze zamierzania po wejściu na serwer to było kupienie auta i po prostu taranowanie wszystkich. Tak właśnie taki byłem xD

Jako iż nikogo nie znałem to każdego kto do mnie podszedł i nie dał mi np. Pieniędzy albo nie przewiózł mnie swoim autem do jakiejś pracy i przez to też dostawałem mute

Moja pierwsza frakcja w której zacząłem były to SAFD nie kiedyś DESY. Frakcja była na prawdę świetna jednak zostałem z niej wydalony za notoryczne odwalanie na służbie.

Następna frakcja to była TSA do której starałem się 5 razy za nim się dostałem. Zwyzywałem lidera i tyle byłem w TSA xD

SAMD to była zdecydowanie najlepsza frakcja w której zostałem na dłuższy okres czasu i osiągnąłem w niej najwięcej

Kolega powiedział mi, że warto pisać podania na forum na Supporta ponieważ jest to co fajnego i innowacyjnego. 

Postanowiłem napisać i dopiero za 10 razem udało mi się dostać na tą rangę. Na randze byłem miesiąc ponieważ zostałem wydalony za afka na służbie.

Jako iż jestem osobą która lubi sobie przy afczyć no to tak było.

Krótka historia mojego początku

 

No dobra dosyć tego trzeba wymienić po raz ostatni osoby które pamiętam od samego początku serwera i które zagęściły mi się w pamięci najbardziej

Cała organizacja Legwany: @Grabsio311 @Jojtek01 @MaciekMaster @FreshuTM @KamilMystic @xXxNeQxXx @Tobiasz63 @Kacper^,^ @pawlowski @Grzengol @Karel* @Hasiu.* @Gargamelek. @EpiK. @Shiruu @KRISU* @Lecenerinho @Lisa_ @|Aliens| @Kozixon @Nemlik @ProQ @NightMare* @Akvez @BOCHA. @PeQe @BlameK. @Brodaty.* @MaTTix @NikesS @KoniuHere @erykowski900 @Props @Tigerro @Weedel* @Xsardes @matthew:) - To tak na prawdę cała ta społeczność trzymała mnie na serwerze dziękuję wam za wszystko <3 

@KRISU* - Poznałem cie przez przypadek kiedy nagrywałem odcinek na YouTube i spotkałem cię przy starym klubie nocnym miałeś wtedy skina klauna, a ja że miałem urodziny to zapytałeś się mnie czy nie chciałbym wynająć klauna na urodziny.

Jesteś na prawdę człowiekiem który ciężko pracował na swój sukces serwerowy i go osiągnął. Mordo nie zmieniaj się bo twój charakter (czasami wnerwiający) jest nie do podważenia. Wspierałeś mnie we wszystkim co robię niestety na serwerze już mnie nie zobaczysz. Byłeś dla mnie jak młodszy brat. 3maj się mordo pamiętaj o mnie  <3
 
@Grzengol - Grzesiu dziękuję ci za zaufanie jakim mnie obdarzyłeś. Mam nadzieję, że cie nie zawiodłem i kontakt zostanie. Przepraszam to jedyne co mogę powiedzieć. 3maj się Grzesiu misiu abyś zdał studia mordo <3
 
@Grabsio311 - Grabsiu dziękuję ci za wszystko to samo jakim zaufaniem mnie obdarzyłeś. Pamiętam jak byłeś jednym z moich pierwszych widzów na YouTube kiedy jeszcze miałeś organizacje "Mleczarze". Również jedynie co mogę powiedzieć to przepraszam cie bardzo wiem, że cie zawiodłem. Jednak mam nadzieję, że kontakt zostanie i się nie urwie <3
 
@Shiruu - Mordo jesteś na prawdę (przepraszam za słownictwo) zaj...... osobą którą po prostu nie da się podrobić. Dziękuję ci za wszystko mordeczko za każdą gierkę w lola i rozmowę na mumble. Mam nadzieję, że nie odwalisz lipy jak ja i zdobędziesz wymarzonego Supporta. 3maj się misiu kontakt się nie urwie. Kiedyś tą przysłowiową plombe to ci sprzedam obiecuję <3
  
@Jojtek01 - Jojtuś baraniku mój kochany dziękuję ci za wszystko. Za wsparcie jakim mnie obdarzyłeś za wiarę we mnie no po prostu dziękuję ci, że byłeś w trudnych chwilach zemną i mnie uspokajałeś wiadomo o co chodzi (xD). Lecisz mordo po admina nie ma co ale ty musisz go dostać jak nie dostanę bana na forum to chcę cie zobaczyć w kolorze czerwonym tak jak na spotkaniu <3 

@MaciekMaster - Maciuś misiu dziękuję również za wszystko co dla mnie zrobiłeś nie ma co tutaj pisać w końcu dostałeś Supportera mam nadzieję, że również jak zobaczę na forum to zobaczę cie w kolorze czerwonym 3maj się Macius misiu mój <3

@concamatrix - ehh concamatrix co ja mam o tobie napisać po prostu jesteś bardzo pozytywną osobą mimo spin pomiędzy nami serio lubię twoją osobę i mam nadzieję, że osiągniesz sukces serwerowy 3maj się <3 

@Kasztan* - Dziękuje ci Kasztan za służbę w SAMD za po prostu obecność na serwerze kontakt trochę się urwał no ale powodzenia byku 3maj się <3
 
@Karolowka - Moim zdaniem byłeś najlepszym liderem frakcyjnym i dziękuje ci za to, że przyjąłeś mnie do tej pięknej frakcji i pokazałeś co to tak na prawdę znaczy rygor i dyscyplina. Dziękuję ci za wszystko. Powodzenia w życiu prywatnym i 3maj się <3
 
@Niuniek - No co jak co, ale to ty zdałeś mi moją akademię w SAMD. Dziękuję ci Nionio za twój głos delfina którego nigdy nie zapomnę. Pomimo naszej rozmowy która prawie nas skłóciła 3maj się Niuniek <3 

@Hasiu.* - Prawie o tobie zapomniałem również dziękuję ci za wszystko co dla mnie zrobiłeś. za zaufanie 3maj się misiu <3 

@EpiK. - Epik byku po prostu 3maj się kontakt jest <3 

@Karel* - Osoba którą poznałem przez SAFD prawie cie udupiłem 3maj się misiu osiągnij Supporta <3 

@Sosna - Jezus ile my rozmów przebyli.  Dziękuję ci za wszystko co zrobiłeś dla SAFD na prawdę nie odchodź z tej frakcji bo ta frakcja bez ciebie to nie to samo 3maj się Sosen i powodzenia Harcerzyku <3 

@hoopak - Dziękuję ci za wszystko co dla mnie zrobiłeś nie bądź na mnie zły. Przepraszam i powodzenia w życiu hoopak. Wracaj na serwer bo bez twojej obecności to aż dziwnie <3 

@Tobiasz63 - No mój ty sprytny pidowcu mam nadzieję, że twoja osobowość nie zmieni a na mumble będziesz wbijał częściej 3maj się Tobiaszek <3 

@Gargamelek. - Mordo dzięki za wszystko za rozmowy na mumble za akcje które odwalałeś. Mam nadzieję, że twardo będziesz ich trzymać . 3maj się misiu <3
 
@PeQe - Pekowski jak skakać na SAFD to tylko z tobą dzięki za odwalanie 3maj się <3 

@DreeY - Wiesz dobrze o tym, że bardzo cie lubię i cieszę się z twojego sukcesu jaki osiągnąłeś na wszystko w 100% zasłużyłeś. Powodzenia i 3maj się misiu <3

@YankeeS - Krzysiu dziękuję ci za wszystko co dla mnie zrobiłeś nie ma opcji, że cie zapomnę a kontakt na 100% zostanie. Wyszło jak wyszło 3maj się misiu <3 
 
@Kacperix3 - Oj kacperek oj kacperek ile to było rozmów dotyczące jednego tematu. Również dobrze wiesz, że bardzo cie lubię i szanuję i również zasłużyłeś na wszystko co masz na serwerze. Mam nadzieję, że również zobaczę cie na czerwono <3 

@NightMare* - Rozjechany misiaczku. Dziękuję za wszystkie akcje z tobą odwalanie w SAMD i SAFD jak przewoziliśmy wężowego (xD). 3maj się misiu <3 

@Hector - No Hectorek ciebie tutaj nie mogło zabraknąć. Pamiętam jak na spotkaniach zabijałeś ludzi (xD). 3maj się Filipek kontak jest <3

@romeczek_dynamit - Romeczek no tyle ile ty śmiechu dostarczyłeś to aż głowa mała niestety możliwe, że już nigdy go nie usłyszę, 3maj się Dynamiciku <3 

@Kacper^,^ - Niegdyś Snowman BloodBrotherHood i te sprawy. Kacper mam nadzieję, że nie odwalisz lipy i zdobędziesz tego Supporta cmoknij mnie w pompkę i 3maj się misiu <3

@s1xxu - Wiem, że tego nie czytasz no ale jesteś osobą nie do podrobienia. Dziękuję ci za wszystko Pjoter <3 

@miroszka - Również to samo co u Pana u góry dziękuję ci za wszystko mirocha <3 

@BlackSkorpio69 - Dziękuję ci za każdą rozmowę na mumble z tobą mordo mam nadzieję, że pomijając fakt licz prób twoich na supporta, że jednak cie na nim zobaczę. 3maj się Blacku <3 

@ciacho191 - Ciastek kontakt mamy jak nigdy. Dziękuję ci za wszystko mordo mam nadzieję, że jeszcze nie raz będzie toczyła się rozmowa na fb która będzie trwała 3h. 3maj się ciachuś <3 

@Namik209 - Krzysiu dzięki za wszystko co dla mnie zrobiłeś za motywację która mi dostarczyłeś poprzez rozmowy. 3maj się Krzysiu tylko tyle mogę napisać <3 

@MaTTix - Mordo nie poddawaj się w końcu osiągniesz sukces serwerowy wierze w ciebie. Nie odwal lipy bo jest w tobie potencjał dobrego Supportera 3maj się <3 

Na końcu zostawiłem sobie ekipę RCON (jak kogoś zapomnę to sorry)

@ZbyK.gg - Dziękuję ci za stworzenie tak wspaniałej społeczności jaką jest 4life. Serwer na prawdę godny podziwu stale rozwijający się w jakimś stopniu. Również za szanse na supporcie która straciłem. 3maj się rób dalej to co robisz.

@XQward - Wracaj na serwer jesteś po prostu potrzebny bez ciebie to nie jest po prostu to samo. Zdecydowanie dla mnie byłeś najlepszym Rconem. Powodzenia mam nadzieję, że jeszcze wrócisz :)

@Zebra - Zebra dziękuje ci za wszystko co robisz dla serwera. Ponieważ dzięki tobie forum po prostu ruszyło. Pomimo tego co się stało nie mam do ciebie urazu żadnego bo jesteś idealna osobą na to stanowisko. 3maj się :)

@bolek - Jedyne za co można ci dziękować to za stworzenie budynku dla akademii SAMD oraz za sprawy organizacyjne którymi się głównie zajmujesz.. 3maj się :)

@Answer - No co jak co ale ty to samo jesteś idealną osobą na to stanowisko i również dziękuję ci za wkład w SAMD jaki zrobiłeś. 3maj się :) 

@DeltaRon - Dziękuję za wszystkie twoje świetne projekty które są obecnie na serwerze. Twoje podmianki w kilku słowach nadają nowy klimat podstawce GTA:SA


 

No jest więcej tych osób po prostu piszcie kogo zapomniałem a będę dopisywać i tak już nic mi nie zostało :/ 

No to co na koniec dodam od siebie tylko tyle, że na tym serwerze czułem się się po prostu jak w domu. Miałem tutaj wiele znajomych którzy mnie wspierali i mogłem po prostu na nich zawsze liczyć.

Wszystkim graczom tego jakże prześwietnego serwera życzę powodzenia.

Wysokiego majątku, Supporta, Zarządu frakcji i czego sobie będziecie chcieli.

Abyście tworzyli dalej taką społeczność jaką tworzycie razem od 3 lat. Bez was to nie będzie to samo musicie pomóc Administracji RCON trzymać ten serwer twardo.,

Administracji RCON życzę abyście po prostu więcej stawiali na pomysły graczy bo po prostu nie które z nich są wartę wgrania na serwer i wzięcia pod uwagę.

Dziękuję jeszcze raz wszystkim, ale mój czas tutaj dobiega końca.

{Iguana Status IV}
 

Edytowane przez Iguana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, Iguś. Dzięki za ciepłe słowa. Jesteś zaje*** i nie zapominaj o tym. Kontakt na Facebook'u jest. Trzymaj się <3 :*

Pamiętaj, ja i cała reszta naszej skromnej ekipy będziemy z Tobą. W każdej chwili <3 :*  

Edytowane przez Jojtek01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kur** szkoda ,że tak sie stało co do skakania na SAFD to byl twoj ostani dzien na suporcie chociaż bylo zabawnie kupuj Cs I GRAMY GRAMY GRAMY co do 4life historia sie tu nie kończy z legwanami wbija na mumble pogramy w fifke jak juz sobie kupie albo coś innego powodzenia w życiu prywatnym :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, noisiaK napisał:

w sumie to co robiles to beka w ze masz czarna liste tez beka i bana na 999 tez beka w sumie faworyzowales graczy podobno wiec beka z ciebie nara 

No faworyzowałem graczy przecież właśnie zapomniałem specjalnie dla ciebie to napiszę w czekaj chwile kurde mordo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Grzengol napisał:

 Znalezione obrazy dla zapytania płacz gif

Musimy sie spotkać, mysle ze jeszcze nie raz sie uslyszymy, ale nie na serwerze. Szkoda jestes najlepsza osoba jaka poznalem na serwerze. Kiedys ogladalem Twoje filmy i nigdy nie sadzilem, ze poznamy sie i bedziemy w takich relacjach. Szkoda mi Cie, ale coz kiedys wszyscy stad odejdziemy jest to tylko kwestia czasu. Traktowalem Cie jak brata na serwerze dziekuje Ci za wsparcie i za wszystko. Jestes zajebis*y i wyzywam Cie na fame mma 2 <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin