Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

No to co 3maj cie się wszyscy twardo <3


Iguana
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, SoCz3Q napisał:

Nie no ty sobie kpisz znam cię na serwie spoko morda i odchodzi no nic szkoda mam nadzieje że jeszcze będziemy mieli okazję zagrać w coś razem, jak coś kontakt fb mordeczko ;c

Sytuacja mnie zmusza do tego. Jasne fb jest mordo pisz jak będziesz miał problem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, PeQe*997 napisał:

Kur** szkoda ,że tak sie stało co do skakania na SAFD to byl twoj ostani dzien na suporcie chociaż bylo zabawnie kupuj Cs I GRAMY GRAMY GRAMY co do 4life historia sie tu nie kończy z legwanami wbija na mumble pogramy w fifke jak juz sobie kupie albo coś innego powodzenia w życiu prywatnym :D

Fifka będzie grana :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Jojtek01 napisał:

Oj, Iguś. Dzięki za ciepłe słowa. Jesteś zaje*** i nie zapominaj o tym. Kontakt na Facebook'u jest. Trzymaj się <3 :*

Pamiętaj, ja i cała reszta naszej skromnej ekipy będziemy z Tobą. W każdej chwili <3 :*  

Dzięki mordo spróbuje o tym zapamiętać. Wiem mordo <3 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Shiruu napisał:

Musimy sie spotkać, mysle ze jeszcze nie raz sie uslyszymy, ale nie na serwerze. Szkoda jestes najlepsza osoba jaka poznalem na serwerze. Kiedys ogladalem Twoje filmy i nigdy nie sadzilem, ze poznamy sie i bedziemy w takich relacjach. Szkoda mi Cie, ale coz kiedys wszyscy stad odejdziemy jest to tylko kwestia czasu. Traktowalem Cie jak brata na serwerze dziekuje Ci za wsparcie i za wszystko. Jestes zajebis*y i wyzywam Cie na fame mma 2 <3

Obowiązkowo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin