Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

[Model] Emergency Burrito's


Kapitan__Bomba
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czas na małą aktualizację. Poprawiono i zmieniono tekstury oraz zmieniono tylne lampy. Zadziwiający jest fakt, że model znalazł tylu odbiorców, którzy pozytywnie skomentowali moją pracę. Jednak jest też rzesza negatywnych odbiorców, którymi nie warto się przejmować, gdyż spośród tylu odpowiedzi są to jednostki, które tak naprawdę nie potrafią sporządzić konstruktywnej krytyki. Najbardziej rozśmieszającym tekstem okazał się: "Wygląda jak z PRLu, typowy PRL". Zastanawia mnie jedno. Czy autorzy tego typu tekstów przeżyli chociaż rok w Polsce o ustroju socjalistycznym. Osobiście bardzo w to wątpię, więc zastanawia mnie fakt czemu porównują coś do czegoś z czasów, w których nawet nie żyli :D Owszem model nie wygląda na naprawdę nowoczesny, niemniej chciałbym przypomnieć że akcja GTA SA odbywa się w roku 1992. Możliwe że użyliście tego typu sformułowań, bo nie dałem elementów na ruchome elementy typu drzwi czy maska. Dlaczego ich nie umieściłem? Odpowiedź jest prosta, zabudowy są na wariantach, a gdyby dać teksturę jako wariant na np maskę, to wtedy po ortwarciu maski tekstura zostałaby na swoim miejscu, co nie wyglądałoby zbyt fajnie. Jednak już się nie rozgaduję i podaję screeny.



 

gallery393.jpg

gallery394.jpg

gallery395.jpg

gallery396.jpg

gallery397.jpg

gallery398.jpg

gallery399.jpg

gallery400.jpg

gallery401.jpg

gallery402.jpg

gallery403.jpg

gallery404.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BOCHA. napisał:

Ja naprawdę nie wiem dlatego ludzie tak krytykują twoją pracę, model wygląda naprawdę fajnie, przyda się coś nowego we frakcjach.


Krytyka też jest potrzebna, pod warunkiem że jest napisana naprawdę sensownie, Bo niektóre osoby negatywnie wypowiadające się w tym poście widzę tak jak na obrazku niżej


kto-tom-safdoskom-bedzie-jezdzil-nikt_20
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to lecimy z nowymi światłami z przodu. Jak wyglądały stare to wiecie. Tak prezentują się nowe


 

gallery405.jpg

gallery406.jpg

gallery407.jpg

gallery408.jpg

gallery409.jpg

gallery410.jpg






Oczywiście zapraszam do ocen, również tych negatywnych (tylko naprawdę sensowna krytyka, ewentualnie propozycje zmian) no i zostawienia łapki niżej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin