Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

[Nagroda!] Gry odpalają się automatycznie zintegrowaną kartą graficzną.


13karoy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, PawcioV6 napisał:

I jak klikasz na Nvidie to dalej integra leci?

Tak

3 godziny temu, Tomek1233 napisał:

Masz taką ikonkę?

v7zQlI1.png

Jeśli tak, to ppm, konfiguruj przełączanie grafiki i potem:

hOmhgZr.png

Dajesz wysoka wydajność.

To nie jest AMD po za tym napisane ze w panelu nvidia zmieniane

4 godziny temu, Rain* napisał:

wyłącz integre  w podłączonych urządzeniach  

 

Zły pomysł, będzie lagowalo jak 150 bo wiem z innych forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, a skąd wiesz że się odpalają na Interze?

Mam proste pytanie, czy monitor masz podłączony do płyty głównej czy do karty graficznej? Bo jak do płyty głównej to przełącz do karty graficznej i będzie dobrze. Jak do karty masz i tak jest to nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, AdiJes napisał:

Hm, a skąd wiesz że się odpalają na Interze?

Mam proste pytanie, czy monitor masz podłączony do płyty głównej czy do karty graficznej? Bo jak do płyty głównej to przełącz do karty graficznej i będzie dobrze. Jak do karty masz i tak jest to nie wiem.

Nie wiem czy ma to znaczenie, bo testowałem tez bez monitora.

 

 

@console. Jakby nie była sprawna to bym nie pisał, w temacie wyraźnie napisane ze było grzebane w ustawieniach nvidia i zmieniane na dedykowana. Wystarczy jedna prosta sztuka, sztuka czytania (ze zrozumieniem) i kawałek mózgu, również bardzo rzadki w dzisiejszych czasach.

Edytowane przez kaRRoY.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, AdiJes napisał:

Ma bardzo duże znaczenie! 100% to przez to ze masz podłączony monitor do płyty, wtedy obraz nie idzie nigdy przez grafikę! Więc się na niej nic nie uruchamia.

Nie przez to, mówie testowałem bez monitora na samym ekranie z laptopa. Ten sam efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, AdiJesCRX napisał:

ahaa ty masz laptopa. W laptopach tak jest, że wiekszosc otwiera się na integrze a wymagające rzeczy na zwyklej grafice.

Przecie nvidia 720m to laptopowa grafika :v

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, AdiJesCRX napisał:

ahaa ty masz laptopa. W laptopach tak jest, że wiekszosc otwiera się na integrze a wymagające rzeczy na zwyklej grafice.

Nie, możesz wybrać grafikę domyślna w panelu nvidia Ew. PPM i tam jest do wyboru. I właśnie nic z tego mi nie działa a powinno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, AdiJesCRX napisał:

Zmienienie w panelu nvidii nic nie daje.

Wystarczy czytać ze zrozumieniem temat, nie będę cię kolejny raz niańczył. Na 8 było ok na 8.1 nie działa, to dziwna odpowiedz ze ta opcja nigdy nie działa - czyżby Nvidia stworzyło sobie ta opcje z nudów ? Odważne masz poglądy, pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin