Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Frixo oskarżony przez Dzban.DominikTDW


domin0iq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

    Nick funkcjonariusza: Frixo
    Data i godzina zdarzenia: Około 11:30
    Pełen opis sytuacji: Podczas, gdy jechałem w stronę Angel Pine z miasta SF autostradą napotkałem kilku funkcjonariuszy na brzegu chciałem zapytać co się stało, ale zauważyłem, że jakiś gracz prawdopodobnie uciekł im motorówką, a ja napisałem "hahahah", "uciekł" po czym "wam" gdy Funkcjonariusz zaczął do mnie strzelać napisałem "ee", gdy Funkcjonariusz Frixo mnie zapisałem Napisałem "Frixo skarga" Napewno macie w logach to ja mnie zabił... Po czym funkcjonariusz jak napisałem do niego, że jeżeli w ciągu 5 minut pojazd nie znawi się przy mnie lub ja przy pojeździe to napiszę skargę. a on napisał "<< Frixo [242]: Pisz se, nie wiem kto Ci dał UB, ale nie będziesz jakoś specjalnie traktowany" Ciekawe czemu miałbym być inaczej traktowany czy na serwerze tak jak wcześniej wspominałem w rozmowie z JeriD na serwerze są Równi i Równiejsi??? A, może to dlatego, że staranowałem go ponad miesiąc temu gdy zdawał egzamin... Hmmmm Widać, nienawiść do drugiego czlowieka :D.
#EDIT Dzisiaj o godzinie 15:00 Podczas, gdy funkcjonariusz Frixo prowadził interwencję, gdy ja podszedłem do niego on postanowił postrzelić mnie z palarizatora :D Gdy prosiłem, żeby mi się wylegitymował, oraz podał powód zatrzymania mnie, nic nie odpowiedział oraz odrazu mnie wrzucił do paki tzn. więzienia :D (SSy: https://imgur.com/a/FD3lU1X )
    Dowód, który to potwierdza całe zajście: https://imgur.com/a/BvIRIpz
+ Moimi żądaniami było by zwolnienia funkcjonariusza policji z powodu bezpodstawnego użycia broni palnej do nie winnej osoby + postrzelenie jej przez co umarłem :D+  Jak by można by było dać banika bo fajna nienawiść za to, że go ztaranowałem podczas gdy on zdawał egzamin SAPD przez co miałem bana :D. Nie wspominając co było przed zdaniem egzaminu :D Nazywanie mnie konfidentem a sam konfił xD

 

 

EDIT.

///Wstawiam za prośbą @Dzban.DominikTDW

Edytowane przez domin0iq
///Wstawiam za prośbą @Dzban.DominikTDW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin