Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

[MAPA] Baza TSA - SF


Kaps3L
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , Zrobiłem baze TSA. Zrobiłem ją po 1 z nudów a po 2 może się przyda ponieważ jednak jeździć lv-sf cały czas gdy zacznie się służbę jest to nudne. Baza stoi obok giełdy w Sf na missionary hill (bodajże tak się pisze) Jest tam 108 miejsc na samochody oraz miejsca na samochody prywatne. Wydaje mi się że jest to zrobione ładnie :) Tutaj proszę ss'y:   https://imgur.com/a/YoWBRqk

Pozdrawiam cały zarząd TSA oraz administracje serwera!!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Kaps3L napisał:

oto chodzi by nie lagowało na serwerze.

Nic to nie zmieni ile dasz obiektów, najbardziej i tak lagują pojazdy TSA postawione skryptem. :)

Co do samej mapy to według mnie nic tam prawie nie zrobiłeś - dodałeś płotki (które i tak średnio pasują), budynek i drzewa których jest za dużo, usuń przynajmniej żeby było co drugie. Słowem końca tak jak kolega wyżej: 

 

5 minut temu, Frixo napisał:

Imo na pseudol idealnie :p

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, .MateuszDafGames. napisał:

Obecna baza TSA jest lepsza i na dodatek jest tutaj giełda ale + za prace.

 

Weź pod uwagę to, że baza TSA moim zdaniem MUSI być w SF ze prostej przyczyny, tam każdy zaczyna przygodę lub rozgrywkę. Giełda nie ściana, da się przestawić. Na dodatek z miejsca w Foster Valley jest zarąbisty szybki dostęp w każde miejsce na mapie 

Edytowane przez ganjafriend777
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
3 godziny temu, ganjafriend777 napisał:

 

Weź pod uwagę to, że baza TSA moim zdaniem MUSI być w SF ze prostej przyczyny, tam każdy zaczyna przygodę lub rozgrywkę. Giełda nie ściana, da się przestawić. Na dodatek z miejsca w Foster Valley jest zarąbisty szybki dostęp w każde miejsce na mapie 

Wchodząc na służbę to i tak pracownik tsa jeździ po całej mapie a szczególnie jedzie do SF i też po co dawać wszystko w SF jak lepiej jak są miejsca trochę porozrzucane. ;) A w dodatku miejsce pokazane w propozycji jest chyba najmniej odpowiednie. 

Edytowane przez Kozixon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin