Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na xXkozakXx


Wikox3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Wikox3
Nick osoby oskarżonej: @xXkozakXx
Powód napisania skargi: Zabranie pojazdu gdy w nim siedziałem i nie wykonanie RP.
Dowody:  https://imgur.com/a/micep0L
Świadkowie (tylko jeśli posiadają dowody): Ktoś tam był , ale nie zwracałem uwagi i są ss'y.

Siedziałem w aucie na giełdzie LV i musiałem iść afk, gdy wróciłem okazało się, że mam blokadę na kole, gdy siedziałem w aucie i nagle wciągnał mnie na lawetę bez żadnego RP ani nic... Bardzo realne poprostu guzikiem wciągasz auto , gdy właściciel siedzi w aucie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie że coś sorki że się wtrącam ale widać było jak wciągnął pojazd to nie byłeś w aucie więc xDDD a po drugie stałeś na giełdzie uszkodzonym pojazdem i się dziwisz że ci sholowal? 

A i jakby robił RP to by blokował ruch na giełdzie tyle ode mnie. 

Edytowane przez .Nigga<3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, .Nigga<3 napisał:

Nie że coś sorki że się wtrącam ale widać było jak wciągnął pojazd to nie byłeś w aucie więc xDDD a po drugie stałeś na giełdzie uszkodzonym pojazdem i się dziwisz że ci sholowal? 

A i jakby robił RP to by blokował ruch na giełdzie tyle ode mnie. 

Bo jak widać na ss'ie jest już wciągnięty.. auto było uszkodzone, bo jak mnie ktoś staranował... A co do ruchu to gdyby chciał to by zrobił te RP, żadnego ruchu by nie blokował. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Wikox3 napisał:

Bo jak widać na ss'ie jest już wciągnięty.. auto było uszkodzone, bo jak mnie ktoś staranował... A co do ruchu to gdyby chciał to by zrobił te RP, żadnego ruchu by nie blokował. 

Stał na środku giełdy i by ruchu nie blokował?  Nie sadze:)  Masz parking lub pobocze i tam sobie możesz afczyc a nie stoisz na giełdzie z uszkodzonym autem i jeszcze afczysz i się dziwisz że ci auto zostało sholowane no pomysł sobie.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gościu byłem w SARA i jeśli zrobisz to umiejętnie to nawet na środku drogi da radę się dobrze ustawić.. Oskarżony nie wykonał RP i zabrał auto gdy w nim siedziałem, co jest bardzo nie realne. Zresztą  , czekam na wypowiedź zarządu, a nie adepta.

Edytowane przez Wikox3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Wikox3 napisał:

Gościu byłem w SARA i jeśli zrobisz to umiejętnie to nawet na środku drogi da radę się dobrze ustawić.. Oskarżony nie wykonał RP i zabrał auto gdy w nim siedziałem, co jest bardzo nie realne. Zresztą  , czekam na wypowiedź zarządu.

Ale gościu afczyles na giełdzie i sie dziwisz że ci założył blokadę jak stałeś uszkodzonym pojazdem  XD

Pojazd uszkodzony na giełdzie - 500 PLN

§13. W momencie kiedy kierowca przesiaduje w pojeździe utrudniając ruch lub stojąc w miejscu niedozwolonym (nie tyczy się pobocza drogi) pojazd może zostać z holowany, warunkiem jest 3 krotna prośba w stronę gracza o zabranie pojazdu.

Jeżeli afczyles to sądzę że powiedział Ci trzy razy "odejdź lub coś podobnego" ale jak mu nie odpisywales to ma prawo zabrać pojazd nawet jeżeli w nim siedzisz.. To nie jest serwer RP żeby było odgrywane prawdziwe życie, jest to serwer RPG także chyba skarga bez sensu moim zdaniem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, .Nigga<3 napisał:

Ale gościu afczyles na giełdzie i sie dziwisz że ci założył blokadę jak stałeś uszkodzonym pojazdem  XD

Pojazd uszkodzony na giełdzie - 500 PLN

§13. W momencie kiedy kierowca przesiaduje w pojeździe utrudniając ruch lub stojąc w miejscu niedozwolonym (nie tyczy się pobocza drogi) pojazd może zostać z holowany, warunkiem jest 3 krotna prośba w stronę gracza o zabranie pojazdu.

Jeżeli afczyles to sądzę że powiedział Ci trzy razy "odejdź lub coś podobnego" ale jak mu nie odpisywales to ma prawo zabrać pojazd nawet jeżeli w nim siedzisz.. To nie jest serwer RP żeby było odgrywane prawdziwe życie, jest to serwer RPG także chyba skarga bez sensu moim zdaniem :)

Czekam na wypowiedź zarządu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Wikox3 napisał:

Gościu byłem w SARA i jeśli zrobisz to umiejętnie to nawet na środku drogi da radę się dobrze ustawić.. Oskarżony nie wykonał RP i zabrał auto gdy w nim siedziałem, co jest bardzo nie realne. Zresztą  , czekam na wypowiedź zarządu, a nie adepta.

Kolego było dużo ludzi na giełdzie nie robiłem RP, tego względu że nie chciałem blokować ruchu. A pozatym ciesz się że nie zapłacił eś 1k 

A, resztą ss nie zrobiłeś jak wyzywałeś. 

Nawet danboss się tepnął i po chwili dał ci Mute. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oskarżony zobaczył, że Twój pojazd był uszkodzony na giełdzie to postanowił go zabrać na PP. Pytał się kilkukrotnie o to czy nie wyjedziesz, jak sam powiedziałeś - afczyłeś, więc wziął go na PP. 

Zgodnie z taryfikatorem pojazd uszkodzony na giełdzie - 500PLN. Mógł trafić nawet za 1000PLN, za słowa skierowane do naszego pracownika. 

Gdy blokujemy ruch możemy nie wykonywać Akcji RP. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin