Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Komputerowe świry, potrzebuje pomocy


Skipciu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, Skipciu napisał:

W tym zestawie brakuje dysku ;p
Obudowa może być lekki piecyk. RG4 posiada fabrycznie 3 wentylatory, zaś RG1 tylko 1.

Ogólnie nie jest tragicznie (poza tym dyskiem). Do 3,5k złożyłem zestaw na i5 8500 i się mieści idealnie w budżecie.
ZESTAW NA 8500
Na i5 8600k wychodzi 200zł poza, do 3,7k
ZESTAW NA 8600k

Dodatkowo #stopgotowcom. Gotowe zestawy komputerowe są nieopłacalne, płacisz za znaczek firmy, która ci to sprzedaje, a nie za rzeczywistą kwotę tego zestawu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod koniec czerwca złożyłem takie o to cacko. 

https://www.morele.net/komputery/podzespoly-komputerowe/procesory-45/?konfigurator=konfigurator-zestawu-komputerowego&configId=359833

Każda moja giercza mi na tym śmiga, GTA V na ultra 60 FPS, FS 17 Ultra 60 FPS, ETS 2 ultra 60 FPS. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, michael789 napisał:

W tym zestawie brakuje dysku ;p
Obudowa może być lekki piecyk. RG4 posiada fabrycznie 3 wentylatory, zaś RG1 tylko 1.

Ogólnie nie jest tragicznie (poza tym dyskiem). Do 3,5k złożyłem zestaw na i5 8500 i się mieści idealnie w budżecie.
ZESTAW NA 8500
Na i5 8600k wychodzi 200zł poza, do 3,7k
ZESTAW NA 8600k

Dodatkowo #stopgotowcom. Gotowe zestawy komputerowe są nieopłacalne, płacisz za znaczek firmy, która ci to sprzedaje, a nie za rzeczywistą kwotę tego zestawu.

Dodałem tylko dodatkowe chłodzenie CPU, taki zestawik:
https://www.morele.net/komputery/podzespoly-komputerowe/procesory-45/?konfigurator=konfigurator-zestawu-komputerowego&configId=359847

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci tyle, jest sporo NOWYCH kart z gwarancją, zaplombowanych na OLXach, czy aukcjach Allegro. Ja swoją 1070 kupiłem 25% taniej z OLX, wtedy szukasz w swojej okolicy odbiór osobisty, sprawdzasz sobie wszystko dokładnie a zaoszczędzoną kasę doinwestujesz w procesor. ;)

Edytowane przez Imput
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Imput napisał:

Powiem ci tyle, jest sporo NOWYCH kart z gwarancją, zaplombowanych na OLXach, czy aukcjach Allegro. Ja swoją 1070 kupiłem 25% taniej z OLX, wtedy szukasz w swojej okolicy odbiór osobisty, sprawdzasz sobie wszystko dokładnie a zaoszczędzoną kasę doinwestujesz w procesor. ;)

Tylko morele aktualnie wchodzi w grę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin