Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Sulejman. - oskarżony przez Tajfun07


Tajfun07
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza: Sulejman.

Data i godzina zdarzenia: 15.09.2018r godz. 14.00 - 14.15

Pełen opis sytuacji: Kiedy wyjeżdżałem od mechanika w San Fierro ten oto funkcjonariusz wjechał we mnie z pełną prędkością i zniszczył mi samo co naprawione auto, po czym wypierał się tego że we mnie wjechał.

Dowód, który to potwierdza całe zajściehttps://imgur.com/a/xxpL7Du

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Tajfun07 napisał:

Nick funkcjonariusza: Sulejman.

Data i godzina zdarzenia: 15.09.2018r godz. 14.00 - 14.15

Pełen opis sytuacji: Kiedy wyjeżdżałem od mechanika w San Fierro ten oto funkcjonariusz wjechał we mnie z pełną prędkością i zniszczył mi samo co naprawione auto, po czym wypierał się tego że we mnie wjechał.

Dowód, który to potwierdza całe zajściehttps://imgur.com/a/xxpL7Du

Aha.

 

Kolego może powiesz czemu w ciebie wjechałem? :)) jechałem sobie do mecha bo jechałem na akcję. Pojechałem na środkowego(drugi wjazd) mechanika i ty stałeś z lewej i nagle ruszyłeś i skręciłeś w prawo jak mnie tylko zauważyłeś noi wtedy zdarzył się karambol.Moja wersja zdarzeń została przedstawiona.Czekam na odzew zarządu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, GRiNGO napisał:

Przepraszam, że się wypowiem, ale byłem nieopodal tego "wydarzenia" i widziałem jak @Tajfun07 ci się trochę odwalało, mnie po wyjeździe z mecha też staranowałeś. 

Kogo niby staranowałem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Sulejman. napisał:

Aha.

 

Kolego może powiesz czemu w ciebie wjechałem? :)) jechałem sobie do mecha bo jechałem na akcję. Pojechałem na środkowego(drugi wjazd) mechanika i ty stałeś z lewej i nagle ruszyłeś i skręciłeś w prawo jak mnie tylko zauważyłeś noi wtedy zdarzył się karambol.Moja wersja zdarzeń została przedstawiona.Czekam na odzew zarządu

Musiałbym być nieżle porąbany żeby swieżutkim autem prosto od mecha wwalic się pod radiowóz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Tajfun07 napisał:

Kogo niby staranowałem?

Widzę, że kolega czytać ze zrozumieniem nie potrafi (...)

2 godziny temu, GRiNGO napisał:

Przepraszam, że się wypowiem, ale byłem nieopodal tego "wydarzenia" i widziałem jak @Tajfun07 ci się trochę odwalało, mnie po wyjeździe z mecha TEŻ STARANOWAŁEŚ

pogrubiłem ci żebyś zobaczył ;)

Edytowane przez Sulejman.
Poprawka estetyczna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, SandPower napisał:

Posiadacie na to więcej screenów? Mało tu widac. 

Ja żadnych ssów nie mam bo sobie poprostu normalnie jechałem do mecha i w ułamku sekundy to się zdarzyło i później tylko wywróceni byliśmy i wtedy @Tajfun07 wykonał ss'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin