Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pracownika TeYGeL.cj oskarżony przez Sedzik.


Sedzik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: @Sedzik
Nick osoby oskarżonej: @TeYGeL.cj
Powód napisania skargi: Przykro mi to pisać, bo ta skarga jest pisana na swojego kolegę z pracy. Niestety TeYGeL zabrał mój pojazd na parking policyjny z powodu, że stał on na parkingu dla pracowników SARA przed bazą. Żeby nie było - przecież jestem pracownikiem SARA. Płatność rzędu 500pln, może nie duża, ale za wysoka jak na taki błąd. Przy okazji będzie to pouczenie dla pracownika, który go popełnił. PS: Przy robieniu ss'a byłem na S2. (widać w lewym górnym)
Dowody: https://imgur.com/a/QiiAVLX
Świadkowie (tylko jeśli posiadają dowody): Nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, AcoreQ napisał:

Można to załatwić pisząc do kogoś z zarządu, bądź wyjaśnić to między sobą, a nie od razu pisać skargę. Co do niej samej to poczekamy na wyjaśnienia @Nudzio_2115

Nie chciało mi się czekać. M. in. na zarząd i na oskarżonego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, TeYGeL.cj napisał:

Dobra, jest Nudzio na serwie? Bo ja za chwile wbije i we 3 na mm wyjaśnimy, ok?

Nwm czy jest ale to nie dziś już. Jak już to jutro. Tzn można ale na mm nie mg gadać już. jutro bede mógł

Edit. Nie ma go

Edytowane przez Sedzik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin