Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Jak działa sapd na 4life


s00pcan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Był wczoraj sobie pośćig ,Miało być ze ja sobie tam pojeżdze z nim rp po mieśćie I uciekne helką pózniej oni Mnie tam w powietrzu jakos dogonia helka Ja zasymuluj rozbicie  I mnie złapia, Ale nie . Wysadzanie pachołkami do gory I inne . Sprawdzcie sami .  Napiszcie co sądzicie i jeżeli wam sie spodoba strzelcie suba i łapke 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widziałeś z początku ścigała Cię jedna jednostka, te "pachołki" to blokady automatyczne który wysuwa funkcjonariusz będący w blipie. Jeśli chodzi o końcówkę nie fajnie się zachowali wyjeżdżając ci w bagażnik, ale możliwe że mieli lagi. Paralizatorem dostałeś bo nie wykonałeś poleceń i próbowałeś uciec. Jak dla mnie łapka w dół za sam fakt iż nie umiesz odegrać prawdziwiego pościgu tylko wszystko było ugadane i dodatkowo niezłe RP w realnym życiu nie wylądował byś na takmałym parkingu i nie próbował byś ściąć funkcjonariusza śmiałem bo skończyło by to się katastrofą lotniczą 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, niedzwiedz. napisał:

Jak widziałeś z początku ścigała Cię jedna jednostka, te "pachołki" to blokady automatyczne który wysuwa funkcjonariusz będący w blipie. Jeśli chodzi o końcówkę nie fajnie się zachowali wyjeżdżając ci w bagażnik, ale możliwe że mieli lagi. Paralizatorem dostałeś bo nie wykonałeś poleceń i próbowałeś uciec. Jak dla mnie łapka w dół za sam fakt iż nie umiesz odegrać prawdziwiego pościgu tylko wszystko było ugadane i dodatkowo niezłe RP w realnym życiu nie wylądował byś na takmałym parkingu i nie próbował byś ściąć funkcjonariusza śmiałem bo skończyło by to się katastrofą lotniczą 

W realnym zyciu by nie wyjechali w helke w realnym zyciu bym nie zostal wybity na slupku  Nie gadaj mi o odgrywaniu Rp bo sami zje. cie sprawe  A w łapke w dół mam gdzies narazie każdy mi przyznaje racje nie wam sapd wiec essa xD A i nie umiem odegrać normalnego pośćgiu to był pomyśł sapdów zeby takie cos odegrać nie mój 

Edytowane przez s00pcan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, s00pcan napisał:

Witam. Był wczoraj sobie pośćig ,Miało być ze ja sobie tam pojeżdze z nim rp po mieśćie I uciekne helką pózniej oni Mnie tam w powietrzu jakos dogonia helka Ja zasymuluj rozbicie  I mnie złapia, Ale nie . Wysadzanie pachołkami do gory I inne . Sprawdzcie sami .  Napiszcie co sądzicie i jeżeli wam sie spodoba strzelcie suba i łapke

Jak ty chcesz robić RP skoro nawet dobrze napisać nie umiesz nic nie rozumiem z twoich tłumaczeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Wersalka napisał:

Jak ty chcesz robić RP skoro nawet dobrze napisać nie umiesz nic nie rozumiem z twoich tłumaczeń.

Pozwól ze wytłumaczę trochę mało rozwiniętym osobą Dobra lecimy

Witam.- Przywitanie Jakbyś nie ogarnął :)

Był wczoraj sobie pościg - No wczoraj był pościg Tkzw na twoje " Ucieczka Full rp yolo swag "

,Miało być ze ja sobie tam pojeżdze z nim rp po mieśćie I uciekne helką później - No bo mieliśmy Roleplaya ustawić ze będe uciekał Sobie pojazdem marki Bandito(nie myl z przestepcą xD) I na końcu pośćigu Uciękne helką i oni też będe lecieć za mną helką  Zeby było funi .

oni Mnie tam w powietrzu jakos dogonia helka Ja zasymuluj rozbicie  I mnie złapia, Ale nie . - No to kontynuacja tego up^ No ze w powietrzu dam sie im złapać symulując uderzenie w drzewo (np.)

Wysadzanie pachołkami do gory I inne . -No słupkami czy jak to tam u was jest (Wiem wiem Full RPi Gemplej Ril life xD)

Sprawdzcie sami . -Napisałem do odbiorców żeby obejrzeli materiał

  Napiszcie co sądzicie i jeżeli wam sie spodoba strzelcie suba iłapke -  I tutaj chodziło mi o ocene mojego filmiku 

Myślę ze pomogłem Panie @Wersalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, s00pcan napisał:

? O co chodzi Bo nie kumam  < jezeli masz na myśli ze placze przez to to nie   Tylko pokazuje jak działa pośćig w popsutej frakcji sapd :)

W moim "smuteczek" chodziło o to, że tutaj każdy robi jak chce i co chce xd W każdym razie ja na sapd złego słowa nie powiem, a Ty ponadto mogłeś lepsze miejsce wybrać do zmiany pojazdu :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.09.2018 o 12:06, s00pcan napisał:

Był wczoraj sobie pościg - No wczoraj był pościg Tkzw na twoje " Ucieczka Full rp yolo swag "

Dlaczego wymagasz RP od Sapd skoro sam nie wykonujesz RP.... po wybiciu cb przez barierki wylądowałeś na sankach po czym obróciłes się i kontynułowałeś pościg jakby nigdy nic ((patrz.na swoje zachowanie A później wymagają od innych)) 

@s00pcan

Edytowane przez Wersalka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin