Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Jak działa sapd na 4life


s00pcan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Warto spojrzeć też na swoje błędy drogi człowieczku, jak cię wywalilo w górę z pachołków powinieneś odebrać a ty sobie odjechałes od buta.

Widzę że kolejna osoba która ma ból 4 liter o pościg, jak byś chciał wiedzieć - nie ma ustawianych pościgow, i nie ma ustawianych pościgow.

Polecam kupić maść na wiadomo co, oraz słownik ortograficzny, tyle ode mnie, życzę miłego dnia ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, s00pcan napisał:

Pisałem to na szybko bez autokorekty Masz 12 lat  I będziesz mnie uczył co mam robić  Jakiś szczyl będzie mnie od analfabety wyzywał . 

Po czym wnioskujesz, że mam dwanaście lat? Jak na razie wykazuję większa inteligencje i nie nazwałem Cię "dzieciakiem" (choć wnioskuję, że nim jesteś - nie tylko po sposobie wypowiadania się na forum, a też i przez tłumaczenia "piszę na szybko bez autokorekty"). Serio, polecam skończyć dzisiaj z wirtualnym światem, usiąść przy książkach, a później pójść spać - w końcu z naszej dwójki to TY idziesz jutro do szkoły. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich dojrzałych wypowiadających się w tym temacie :  Największy ból dupki to macie wy nie ja.  Ten film powstał w celach humorystycznych  Zapoznajcie sie ze słowem IRONIA przed obejrzeniem nastepnym razem . Co do Orto Było pisane na szybko na telefonie Pozdrawiam :) A Szkoła skończona  Z całkiem dobrymi wynikami nie martwcie sie  Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, KubsoneG napisał:

Po czym wnioskujesz, że mam dwanaście lat? Jak na razie wykazuję większa inteligencje i nie nazwałem Cię "dzieciakiem" (choć wnioskuję, że nim jesteś - nie tylko po sposobie wypowiadania się na forum, a też i przez tłumaczenia "piszę na szybko bez autokorekty"). Serio, polecam skończyć dzisiaj z wirtualnym światem, usiąść przy książkach, a później pójść spać - w końcu z naszej dwójki to TY idziesz jutro do szkoły. :)

Z naszej dwójki nie pójdę do szkoły Została ukonczona  2 lata temu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin