Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Projekt/propozycja--kurier.


CocaineUser
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema wszystkim ostatnio trochę zarabiam na kurierze i mam parę problemów które są natarczywe, są strasznie irytujące. 

1.Jeden lub dwa punkty na strefie dm- dzisiaj właśnie miałem taki kurs i zostałem zabity przez gracza, zrespilem się na respie trans, co wiązało się z tym że musiałem specjalnie relogowac no bo nie będę biegł specjalnie do ls żeby ukończyć kurs. 

2.Uszkodzenia pojazdu nie z naszej winy co wiąże się z mniejszym wynagrodzeniem. Chodzi tutaj o przykładową sytuację kiedy ktoś np Cie steranuje albo przypadkiem "puknie" jest to też straszne utrapienie, pewnie nie tylko mnie to męczy. Do rzeczy mam pomysł, wiem że to nie jest autorski ale można by było zrobić tak by auto kuriera miało wyłączone kolizje z innymi pojazdami. Wygląda to w taki sposób że przenikamy przez inne auta. 

 

A wy co o Tym myślicie? Czekam na wasze wypowiedzi, możecie w pełni mówić że są to słabe pomysły- każdy ma swoje zdanie. 

Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, veyN.gsh napisał:

Co do punktu pierwszego:  punkty przytrafiają się losowo i prawdopodobnie nie naprawiają takich rzeczy. 

Co do punktu drugiego:  Totalny bez sens.. Ty chcesz z 4life pseudopatriotyzm zrobić?  Pomyliło Ci się coś.. Nigdy tak nie będzie. 

Nie trafiają się zupełnie losowo, jest dodane kilka różnych wariantów w każdym mieście i są one losowo dobierane. 

2.Nie rozumiem twojego argumentu "pseudopatriotyzm", wytłumacz proszę. 

 

Oczywiście bez kwasu mordo, masz swoje zdanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Topek napisał:

Nie trafiają się zupełnie losowo, jest dodane kilka różnych wariantów w każdym mieście i są one losowo dobierane. 

2.Nie rozumiem twojego argumentu "pseudopatriotyzm", wytłumacz proszę. 

 

Oczywiście bez kwasu mordo, masz swoje zdanie. 

Do punktu drugiego: Przenikanie jest idealne na pseudola, a nie na serwer RPG. Tutaj powinieneś zachować ostrożność w jeździe kurierem. Rozumiem jak ktoś Ciebie staranuje ale nic z tym nie zrobisz. Różnicy wielkiej e wynagrodzeniu za oddanie paczek nie ma dużej, jak Ciebie staranuje i Ci zabierze 5%, także nie ma po co robić tych wyłączonych kolizji z autami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin