Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Ochrona.


DonKendzior
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Razem z graczem Warlike06 wpadliśmy na pomysł aby założyc organizacje, grupe, frakcje (Sam do konca nie wiem  w jakiej byloby to kategori) 4LIFE Security. Ja wraz z Warlike06 opiekowalibyśmy się działem na forum tej frakcji, zabezpieczalibyśmy różnego typu eventy itp. Zrobiłbym logo, przeprowadzilibyśmy rekrutację, prowadzili treningi oraz inne tego typu sprawy. Skin (Oczywiście poprosiłbym go, nie wiem czy się zgodzi) mógłby zrobic DeltaRon bo wiem że jest w tym dobry :) I tak jak pisałem wszystko z Warlike06 mamy zaplanowane. Poproszę  graczym,supporterów i innych o podpisywanie się pod tym jeśli mój i gracza Warlike06 pomysł się podoba. Dzięki ! EDIT: Moglibyśmy zabezpieczac pokazy itp. grupy 4LIFE Racing.

Edytowane przez Celmer.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy widziałeś kiedyś żeby policja była po rozstawiana po "pozycjach?". Jeden na górce, 2 pod scena wraz z 3. 4 i 5 za scena i wgl? Policja przyjezdza 1 radiowozem i ma wywalone. A przynajmniej tak urozmaicimy serwer, i sapd nie będzie miało tyle na głowie, ponieważ sapd robi według mnie i innych za dużo. To tylko moje zdanie. Proszę o wypowiedź rcon'a lub administratora. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin